tobi® Kindermöbel - tobi® Kindermöbel Babybay držák nebes pro dětské postele bílý

tobi® Kindermöbel Babybay držák nebes pro dětské postele bílý
0 Kč

Dostupnost

10-12 týdnů

Popis

  • Kovový držák nebes s pružnými svorkami pro připevnění k hlavě, univerzální, vhodný pro všechny dětské postele
  • vyroben z bílého lakovaného kovu, kruh  má obvod cca 90 cm.
  • Dětská postýlka je vysoká cca 1,50 m

Díky tomuto držáku Babybay® s odpovídajícími nebesi  můžete z jednoduchého dětského lůžka udělat zasněně útulné hýčkané hnízdo. S nebesi babybay® můžete zkrášlit jakoukoli dětskou postýlku. Postel s držákem nebes a nebesi nejen dobře vypadá, ale také nabízí mnoho výhod pro rodiče a děti. 
Nebesa na lůžku chrání dítě před přílišnými vnějšími podněty. 
Místo pro spaní dítěte se stává útulným hýčkaným hnízdem, ve kterém se může cítit bezpečně. Kromě toho tkanina potahu hlavy chrání před průvanem. Barvy a textilie potahu stropu lze dokonale přizpůsobit zbytku interiéru. Komfortní držák nebes Babybay® přesvědčí svou snadnou manipulací. Tyč je jednoduše připevněna k dětské postýlce pomocí šroubové svorky. Vrchlík lze použít univerzálně a je vhodný pro všechny dětské postele. Na držák nebes můžete připojit širokou škálu nebes. Držák je v nadčasové bílé barvě a přizpůsobuje se tak různým stylům vybavení.

 

Značka: Tobi
Číslo položky: 400393
Barva: Bílý
Materiál: kov
Velikost: L: 50 x Š: 17 x H: 150 cm

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.