Zopa - ZOPA Odrážedlo Tech Bike

ZOPA Odrážedlo Tech Bike
od 1 250 Kč

Varianty

Black

Black

Red

Red

White

White

Yellow

Yellow

Dostupnost

Black Black 1 250 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Red Red 1 250 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
White White 1 250 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Yellow Yellow 1 250 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Život v pohybu je přece zábava!

Že to platí, vidíme dokonale na malých dětech. Jejich radost z každého posunu a objevu je tak fascinující! A nás, rodiče, to přirozeně inspiruje v tom, být jim tím nejlepším průvodcem. Proto jsme ve spolupráci se značkou Qplay vyvinuli toto parádní odrážedlo, které je určeno dětem od 18 měsíců do 3 let. Není však pro ně jen lákavou hračkou, ale především užitečným nástrojem, který je zábavnou a nenásilnou formou připraví pro jízdu na kole.

Pro nekončící pohodlí vašeho malého závodníka je Tech Bike vybaven výškově nastavitelným sedátkem a řídítky, které se dají nastavit podle toho, jak vaše dítko roste. Kola odrážedla o průměru 23 cm zase perfektně vyrovnávají nerovnosti povrchu. I díky nim je jízda komfortní. Navíc, Tech Bike disponuje řídítky ve změkčeném, gumovém provedení.

Až si jízdu na odrážedle váš mrňousek užije dosyta, díky nízké váze – pouhých 3,8 kg, Tech Bike lehce přenesete i v jedné ruce. A nebojte se, přestože je velmi lehký, díky kvalitní a robustní konstrukci je i velmi pevný a při jízdě bezpečný. Líbivý design tohoto frajerského vozítka, navíc v několika barevných provedeních, je už jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Přednosti odrážedla v kostce

•  Pro děti od 18 měsíců do 3 let
•  Moderní design
•  Kvalitní robustní konstrukce
•  Gumová řídítka
•  Výškově nastavitelné sedátko
•  Výškově nastavitelná řídítka
•  Průměr kol 23 cm
•  Nízká hmotnost

Rozměry (D x Š x V)
70 x 33 x 51 cm

Váha výrobku
3,8 kg

Zopa Značka: Zopa
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.