Zopa - ZOPA Dětské chodítko Moby 3v1

ZOPA Dětské chodítko Moby 3v1
od 1 590 Kč

Varianty

Brilliant Blue

Brilliant Blue

Jelly Green

Jelly Green

Dostupnost

Brilliant Blue Brilliant Blue 1 590 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno
Jelly Green Jelly Green 1 590 Kč (0 ks) ve skladu () (3 ks) volné (3 ks) vystaveno

Popis

Děťátko bude nadšené a vy budete v klidu

První krůčky malého človíčka jsou vždy radostnou a všemi očekávanou událostí! Než však batole získá potřebnou jistotu a stabilitu, potřebuje vaši pomoc a podporu. Prostě abyste byli stále ve střehu. Proto je ideální – mít k tomu pomocníka, s nímž budou tyhle neopakovatelné chvíle také zábavné.

Chodítko Moby proto pomáhá děťátku nejen osvojit si chůzi, ale je to multifunkční pomůcka. Povzbuzuje rozvoj základních motorických dovedností, podporuje jeho smysly a koordinaci oko-ruka, zkrátka celkový osobní růst.

Moby nabízí několik možností. S využitím otáčecího sedátka plní úlohu zábavního centra, kdy děťátko zabaví barevná hrazdička na zadní straně chodítka. Po výměně hrazdičky za madlo ho využijete jako postrkovadlo a s děťátkem můžete společně trénovat jeho první krůčky. Oproti tomu při zvolení funkce uzamčeného sedátka Moby poslouží jako klasické chodítko.

Chodítko Moby se velmi lehce ovládá. Podle růstu vašeho dítěte mu nastavujete 3 různé výškové polohy. Navíc, jednoduše skládací rám svým kompaktním tvarem umožňuje snadné skladování.

Přednosti chodítka v kostce

•  Pro samostatně sedící děti od 6 do 18 měsíců
•  Vyhovuje bezpečnostní normě EN1273:2005
•  3 různé možnosti využití
•  3 nastavitelné výšky
•  Kompaktní skládání   
•  VAROVÁNÍ! Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru!
•  Zamezte přístupu ke schodům a nerovným povrchům
•  Není vhodné pro děti, které již chodí bez pomoci a pro děti s hmotností vyšší než 12 kg


 

Zopa Značka: Zopa
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.