Vulli - Vulli Dárková deka se žirafou Sophie

Vulli Dárková deka se žirafou Sophie
1 239 Kč

Dostupnost

1 týden

Popis

Obklopí děťátko měkkostí!

Balení obsahuje: 

  • Deku sloužící k zavinutí děťátka a jeho ochranu před chladem.
  • Sophie la girafe® PRVNÍ HRAČKA PRO KOJENCE, KTERÁ PROBOUZÍ VŠECHNY SMYSLY!

Rozměry žirafy: 10 x 5 x 18 cm 

Věk: 0 měsíců + 

Balení obsahuje:

1) Sophie la girafe® PRVNÍ HRAČKA PRO KOJENCE, KTERÁ PROBOUZÍ VŠECHNY SMYSLY!

Zrak: Tmavé a kontrastní skvrny po celém těle přitahují pohled dítěte, čímž se hračka stane známým a uklidňujícím předmětem pro dítě, které ho snadno rozpoznává.

Sluch: Pískátko baví a stimuluje sluch dítěte a napomáhá pochopit vztah příčiny a následku.

Chuť: Je pružná a má mnoho částí ke žvýkání (uši, rohy, končetiny ...), je ideální pro zklidnění dásní dítěte při prořezávání zubů. Vytvořená ze 100% přírodního kaučuku a potravinářské barvy, které jsou bezpečné pro dítě.

Hmat: Lehká, ideálně přizpůsobená pro malé ruky dítěte a její dlouhé nohy a krk umožňují její snadné uchopení. Její měkkost jako pokožka maminky uklidňuje a přináší dítěti fyziologické a emocionální reakce, které uklidňují.

Čich: Charakteristická vůně přírodního kaučuku vytaženého z mízy Hevea poskytuje skutečnou odlišnost, která usnadňuje dítěti identifikovat hračku mezi všemi ostatními hračkami.

2) Deka sloužící k zavinutí děťátka a jeho ochranu před chladem.

Je ideální k ochraně děťátka před chladem při prvních procházkách v kočárku nebo jízdě v autě. Může také chránit maminku před zvědavými pohledy při kojení.

Pro lepší hygieničnost je možné deku prát v pračce na 30°C.

Rozměry: 91 x 73 cm. 

Parametr Popis
Barva šedá
Vulli Značka: Vulli
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.