Nanny - Jablotron Nanny monitor dechu

Dostupnost

(0 ks) ve skladu () (17 ks) volné (17 ks) vystaveno

Popis

monitor dechu, použití pod matraci (do tloušťky max. 10cm)

Nanny je kvalitní český výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad. Chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko. Na kritický stav reaguje Nanny spuštěním hlasitého poplachu. Pro pohodlnější použití na více místech lze dokoupit další podložku.

Maminko a tatínku, můžete klidně spát, Vaše děťátko hlídá chůvička Nanny Nanny je kvalitní český výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad. Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko. Na kritický stav reaguje Nanny spuštěním hlasitého poplachu. Elektronika Nanny je napájena bezpečně dvěma tužkovými bateriemi. Nanny automaticky signalizuje slabé baterie. Snadná instalace a údržba. Pro pohodlnější použití na více místech lze dokoupit další podložku. Použití chůvy Nanny je snadné Snímací desku umístíte pod matraci nebo podložku, na které dítě spí. Deska se těla dítěte vůbec nedotýká a nijak jej neovlivňuje. Přístroj přiděláte na postýlku, nebo jej pomocí prodlužovací šňůry zapojíte ve vedlejší místnosti. Po uložení dítěte zapněte vypínač na přístroji. Každý nádech potvrdí zelená signálka bliknutím. Kdyby došlo k výpadku dechu, nebo by dítě dýchalo velmi nepravidelně, začne houkat varovný signál a blikat červená kontrolka. Chůvička Nanny Vás dokáže upozornit na případné ohrožení života dítěte. Dá Vám tak šanci poskytnout první pomoc a přivolat lékaře.

Obsah balení Nanny:

  • snímací podložka
  • vyhodnocovací jednotka
  • 2 alkalické baterie AA 1,5V
  • prodlužovací kabel 5m
  • spojovací zásuvka
  • 2 antibakteriální ubrousky
  • plastový úchyt na připevnění jednotky na zeď
  • vícejazyčný manuál včetně zásad první pomoci

Technické údaje:

Napájení:                                              3V, 2x 1,5V AA alkalické baterie

Klidový odběr:                                      0,2 mA

Průměrná životnost baterií:                   6 měsíců

Doporučená váha dítěte:                       min. 2kg do max. 15kg

Snímací podložka – rozměry:                 500 x 305 x 15 mm, váha 1500g

Vyhodnocovací jednotka – rozměry:       140 x 80 x 35 mm

Certifikace:                                          EC certifikát číslo MED 040093

Nanny Značka: Nanny
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.