whycry - Whycry - proč pláče?

Whycry - proč pláče?
850 Kč

Dostupnost

není dostupné

Popis

Tento jedinečný přístroj pomocí nové technologie pomůže rodičům porozumět, proč dítě pláče, a usnadní tak jejich péči.

Chcete vědět, proč Vaše dítě pláče?

Když dítě pláče, znamená to, že se s Vámi pokouší komunikovat. WhyCry je první analyzátor pláče, který Vám během několika vteřin sdělí, proč dítě pláče, např. když má hlad, je unavené, chce si hrát nebo ho něco bolí.

Aktivujte emoční a inteligenční vyvoj dítěte!

Správným pochopením Vašeho dítěte mu dodáte důvěru, podněcujete jeho rozvoj, seznamujete se s jeho prostředím a tím se rodičovství pro Vás stává výjimečným.

Staňte se klidnějšími!

Neutěšitelný pláč dítěte je zkouškou pro všechny rodiče a proto je důležité vědět, co se děje s Vaším dítětem, co nejdříve jej uklidnit a poskytnout mu kdykoliv to, co dítě potřebuje. Důvěra u dětí vyvinutá během prvních měsíců po narození je bude ovlivňovat po zbytek jejich života. Proto je důležité včas reagovat na jejich pláč. WhyCry byl pečlivě navržen s přihlédnutím k potřebám rodičů lépe porozumět jejich dětem, správně interpretovat dětské zvuky a zabezpečit tak zdravý vývoj svých dětí. Používání přístroje WhyCry učí rodiče nebo opatrovníky, že dítě pláče z různých důvodů…

Přesnost analyzátoru pláče WhyCry závisí na několika faktorech, se kterými je třeba počítat:

  • stav baterie – vyměňte baterie, pokud svítí kontrolka nízkého stavu baterie
  • vzdálenost mezi analyzátorem a dítětem by měla být od 30cm do 1,8m
  • různé zvuky nebo více hlasů v místnosti může zapříčinit chybu v analýze


WhyCry je vysoce spolehlivý přístroj a je velkým pomocníkem během prvních 10 měsíců života dítěte, kdy nám není dítě ještě schopné sdělit, co od nás potřebuje.

Příručka uživatele - návod k použití

WhyCry - informační brožura

Letáček WhyCry - základní informace o přístroji 

whycry Značka: whycry
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.