Reer - REER STERILIZÁTOR VAPODRY

Dostupnost

1 týden

Popis

Díky funkci sušení jsou lahvičky připraveny k okamžitému použití. Rychlá a spolehlivá dezinfekce až pro 8 láhví a příslušenství za pouhých 12 minut, 99,9% všech škodlivých zárodků a bakterií je spolehlivě zabito. Ekologická dezinfekce parou bez přidání chemikálií.

Sterilizátor VapoDry s funkcí sušení

 Díky funkci sušení jsou lahvičky připraveny k okamžitému použití. Rychlá a spolehlivá dezinfekce až pro 8 láhví a příslušenství za pouhých 12 minut, 99,9% všech škodlivých zárodků a bakterií je spolehlivě zabito. Ekologická dezinfekce parou bez přidání chemikálií.

 Pro rychlou, snadnou a bezpečnou dezinfekci a sušení

Novorozenci nemají dostatek protilátek, aby se ochránili před patogeny. Dokonce i nejzákladnější kontaminanty u dětí mohou vést k průjmu, zvracení nebo ke gastrointestinálním infekcím. Sterilizátor VapoDry je důležitým nástrojem pro optimální hygienu dětských láhví. Díky technologii přehřáté páry šetřící energii, rychle a spolehlivě dezinfikuje dětské láhve a dudlíky. Následující funkce sušení umožňují okamžité použití nádobí.

 Spolehlivá, ekologická a bezpečná dezinfekce bez přidání chemikálií

VapoDry umožňuje rychlou, snadnou a bezpečnou dezinfekci lahviček a příslušenství během pouhých 12 minut. Díky vodní páře s teplotou nad 90 ° C je spolehlivě zabito 99,9% všech škodlivých zárodků a bakterií. 

Díky funkci automatického vypnutí se přístroj VapoDry automaticky vypne po dezinfekci a sušení. To zabraňuje přehřátí přístroje a umožňuje rodičům, aby se plně soustředili na své miláčky.

 Ihned připraveno k opětovnému použití díky inovativní a efektivní funkci sušení

VapoDry má novou a účinnou funkci sušení. Díky účinnému ventilátoru mohou být láhve použity bezprostředně po 30 minutách. Přímé sušení po dezinfekci zabraňuje vzniku bakterií způsobených usazeninami vody a vodního kamene během pomalého sušení nebo použitím utěrky. Když je víko uzavřeno, obsah zůstává dezinfikován po dobu nejméně 3 hodin.

 Dostatečný prostor pro lahvičky a příslušenství díky velké parní nádržce a košíku

VapoDry může pojmout až 8 dětských lahví (také s držátky a širokohrdlé láhve). Dudlíky, kousátka a další doplňky, jako jsou odsávačky mléka se ukládají do prostorné vložky. Tedy veškeré nádobí, které váš miláček potřebuje po celý den, můžete dezinfikovat najednou.

 Podrobnosti:

- díky funkci sušení jsou lahvičky připraveny k okamžitému použití

- rychlá a spolehlivá dezinfekce až pro 8 láhví a příslušenství

- 99,9% všech škodlivých zárodků a bakterií je spolehlivě zabito

- ekologická dezinfekce parou bez přidání chemikálií

- snadné a bezpečné díky funkci automatického vypnutí s akustickým signálem

- snadno čistitelná ocelová varná deska

 Materiál: plast, nerezová ocel

Barva: bílá / antracit

Rozměry: ∅ 25 cm, V 39 cm

 Obsah balení: 1 x odpařovač s funkcí sušení, 1 x kleště, 1 x odměrka, 1 x návod k použití

 Velikost balení:

290 x 260 x 326 mm

 Poznámka:

Dodržujte přiložené pokyny pro použití a bezpečnost!

Reer Značka: Reer
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.