Avent - Philips AVENT Šidítko SENSITIVE bez BPA 2ks

Philips AVENT Šidítko SENSITIVE bez BPA 2ks
od 169 Kč
169 Kč

Varianty

6-18m FANTAZIE modrá/žlutá

6-18m FANTAZIE modrá/žlutá

6-18m FANTAZIE růžová/žlutá

6-18m FANTAZIE růžová/žlutá

Dostupnost

6-18m FANTAZIE modrá/žlutá 6-18m FANTAZIE modrá/žlutá 169 Kč (0 ks) ve skladu () (9 ks) volné (9 ks) vystaveno
6-18m FANTAZIE růžová/žlutá 6-18m FANTAZIE růžová/žlutá 169 Kč (0 ks) ve skladu () (4 ks) volné (4 ks) vystaveno

Popis

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte i v případě, když se šidítko v ústech dítěte otočí.

Nová šidítka Sensitive nabízí miminkům ještě větší komfort. Tato šidítka mají více otvorů v kotouči, které zajišťují větší cirkulaci vzduchu a předcházejí hromadění slin za kotoučem.

Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy.

Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.

Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.

Šidítka se vyrábějí ve 2 velikostech:
• 0-6 měsíců
• 6-18 měsíců

Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Design šidítek se pravidelně mění.

Avent Značka: Avent
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.