Reer - REER OHŘÍVAČ "FOODBALL"

Dostupnost

4 týdny

Popis

Mléko a kojenecké výživy jsou připraveny k použití během několika minut s jemným oteplováním ve vodní lázni a díky jednoduchému ovládání zařízení s plynulým ovládáním termostatu. Pro všechny běžné dětské láhve a nádoby o průměru až 70 mm.

Ohřívač Foodball

 Mléko a kojenecké výživy jsou připraveny k použití během několika minut s jemným oteplováním ve vodní lázni a díky jednoduchému ovládání zařízení s plynulým ovládáním termostatu. Pro všechny běžné dětské láhve a nádoby o průměru až 70 mm. Včetně misky s měřicí stupnicí.

 Pro rychlé, jemné a rovnoměrné ohřátí

Pokud mají malé děti hlad, často se musí spěchat. Vitamíny a bílkoviny jsou však obzvláště citlivé na teplo a mohou být zničeny, když se mražené mléko příliš rychle a hodně ohřeje. Může se jednat o chybějící důležité složky stravy. Při přípravě kojenecké výživy proto věnujte zvláštní pozornost ohřívání. Díky ohřívači FoodBall můžete nejen rychle a snadno ohřát jídlo, ale zajistit jeho rovnoměrné a mírné ohřátí.

 Snadná manipulace díky bezproblémové regulaci teploty

Ohřívač dětské výživy je obzvláště uživatelsky přívětivý díky stupnici, která doporučuje optimální výběr teploty pro přípravu kojenecké výživy. Díky plynulé regulaci teploty je nastavení variabilní. Dětské jídlo může být také po určitou dobu udržováno v teple.

 Flexibilní ohřev dětských potravin pro všechny běžné dětské láhve a nádoby s dětskou stravou

Ve FoodBall lze ohřívat všechny běžné dětské láhve a nádoby o průměru až 70 mm. Kromě toho disponuje miskou, kterou lze rovněž použít jako odměrku a pak může být použita ke krmení vašeho malého miláčka. Víko je součástí dodávky.

 Ještě bezpečnější díky krytu topné desky a kontrolky

Kryt vyhřívací desky zabraňuje přehřátí dětských láhví a skleniček na kontaktní ploše, čímž se zajistí rovnoměrnější rozložení tepla. Vizuální kontrolka signalizuje, že ohřívač dětské výživy je v režimu ohřívání.

 Podrobnsti:

- pro všechny běžné nádoby s dětskou stravou, standardní a širokohrdlé láhve (max ø 70 mm)

- jemné a dokonalé ohřátí ve vodní lázni

- praktická ohřívací a jídelní míska

- funkce udržování teploty

- optická kontrolka

- plynulé ovládání termostatu

- krytá varná deska

- moderní design v kulatém tvaru

 Materiál: Plast

Barva: bílá/antracit

 Obsah balení:

1x ohřívač, 1x miska, 1x víko

 Velikost balení:

16,5 cm x 15,7 cm x 12,9 cm (š x v x h)

 Poznámka:

Dodržujte přiložené pokyny pro použití a bezpečnost!

Reer Značka: Reer
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.