dBb Remond - dBb Silikonová mrazící formička 6x60ml Ice Blue

dBb Silikonová mrazící formička 6x60ml Ice Blue
289 Kč

Dostupnost

1 týden

Popis

Silikonová forma na uskladnění příkrmů. Pojme 6 porcí po 60 ml. Kromě uložení slouží i jako multi dávkovač. Je vyrobena z potravinářského silikonu. Inertní, bez zápachu.  Teplotně odolný do 200°C. Proto se hodí jak k ohřívání jídla tak i k jeho zamražení. Je plastická, zmražený obsah vytlačíte. Víko udržuje jídlo čerstvé a zdravé.

Chraňte před ostrými předměty. Nenechávejte na slunci nebo blízko zdrojů tepla. Nepřeplňujte jednotlivá oddělení, při mražení i ohřívání se potraviny roztahují. Sundejte víko při ohřevu v mikrovlné troubě. Nedávejte do mražáku vzhůru nohama nebo našikmo, víko není hermetické. Není to hračka, úrčeno pro použití dospělou osobou. Při čištění nepoužívejte abrazivní prostředky. Nepoužívejte při prvních známkách poškození nebo propíchnutí. Nepoužívejte na mytí myčku na nádobí.

Hmotnost balení: 0,186 kg Rozměry balení: 17 x 6,5 x 12 cm

  • Materiál: silikonové

Značka: dBb Remond
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.