Suavinéx - Suavinex Haute Couture SET - láhev 270ml + klip + dudlík 0-4m

Suavinex Haute Couture SET - láhev 270ml + klip + dudlík 0-4m
od 549 Kč

Varianty

BÍLÝ

BÍLÝ

MODRÝ

MODRÝ

Dostupnost

BÍLÝ BÍLÝ 549 Kč (0 ks) ve skladu () (3 ks) volné (3 ks) vystaveno
MODRÝ MODRÝ 549 Kč (0 ks) ve skladu () (3 ks) volné (3 ks) vystaveno

Popis

Nechte se unášet luxusem španělské značky Suavinex.

 

Nové překrásné průzračné a nadčasové materiály řady Premium Couture 2018 - láhve, dudlíky a klipy na dudlíky nesou prvky kombinací s nadčasovými materiály a detaily inspirovanými posledními trendy ve šperkařství. Průsvitnost, pozlacený povrch a nádherné zlaté aplikace řady Premium Couture 2018 Vás uchvátí! Zlaté odstíny vytvářejí originální osobité vzory kombinovatelné spolu s klipy a dudlíky řady Premium Couture 2018.

 

Nádherná dárková sada řady Premium Couture 2018 obsahuje:

• 1 ks - širokohrdlá kojenecká láhev (270 ml, silikon, 3-poziční savička),

• 1 ks - dudlík (fyziologická savička, silikon, 0-4 m),

• 1 ks - klip na dudlík (0 m).

 

Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Její ergonomický tvar podporuje lepší uchopení během krmení miminka. Má kulatou silikonovou savičku a anti-kolikové průduchy, které zamezují hromadění vzduchu a jeho polykání během krmení, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. 3-poziční savičkou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu pouhým pootáčením.

 

Dudlík je vyroben ze speciálního zdravotního vyztuženého silikonu, velmi měkkého, nepropustného nežádoucím pachům, chuti. Vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky. Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka ať již při spánku, nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku uvolňuje endorfin, takzvaný hormon štěstí, který přináší miminku příjemný pocit, který ho uklidňuje a konejší. Dopřejte miminku dudlík místo prstů či pěstičky, protože tato varianta může velmi porušit dentální vývoj.

Veškeré savičky i dudlíky jsou podpořeny a vyráběny ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektují přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

 

Klip řady Premium Couture 2018 doplňuje celý set ve svém pozlaceném designu.

Krásný a praktický klip umožňuje upevnit dudlík na oblečení dítěte a předchází jeho případnému upadnutí na nečistou zem anebo jeho ztrátě.

Upozornění - klipy není potřeba sterilizovat či vyvařovat, pouze omýt teplou vodou s jemným čistícím přípravkem pro miminka.

 

Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.

 

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

Parametr Popis
Objem 270ml
Suavinéx Značka: Suavinéx
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.