Rotho Babydesign GmbH - Rotho® Natural Stone Vanička na koupání

Rotho® Natural Stone Vanička na koupání
1 299 Kč
1 299 Kč

Varianty

Rose Quartz - Růženín

Rose Quartz - Růženín

Dostupnost

Rose Quartz - Růženín Rose Quartz - Růženín (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno

Popis

Natural Stone vanička

Unikátní design s motivem přírodního kamene a pohodlí zažije Vaše dítě s vaničkou od značky ROTHO®. Anatomicky a ergonomicky tvarovaný design s pohodlnou velikostí nabídne rodičům větší svobodu v pohybu paží a pohodlí při koupání. Vanička je použitelná na obou stranách má protiskluzovou podložku a vypouštěcí zátku pro snadný odtok vody. 

 

- unikátní motiv přírodního kamene, inovace a pohodlí

- vhodné od narození

- k dispozici 3 varianty vaniček

- Anti-Slip ve spodku vaničky

- anatomicky a ergonomicky tvarované

- kvalitní materiál zajišťující dlouhou životnost

- materiál: plast

- rozměry: cca 76 x 46 x 24,5 cm

- hmotnost: 1,3 kg

 

Pro větší bezpečnost doporučujeme dokoupit vložku do vaničky, stojan na vaničku a vypouštěcí hadici. V nabídce je jen vanička. 

Ve stejném designu si můžete koupit nočník, sedátko na záchod, koš na pleny a stoupátko.

 

Tato kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.