Freds Swim Academy - Fred Swim Swimtrainer Classic plovací kruh

Varianty

oranžový

oranžový

žlutý

žlutý

Dostupnost

oranžový oranžový (0 ks) ve skladu () (5 ks) volné (5 ks) vystaveno
žlutý žlutý (0 ks) ve skladu () (9 ks) volné (9 ks) vystaveno

Popis

Kruh pro výuku plavání SWIMTRAINER classic.
Novinka !

Výrobky k výuce plavání.
S naším 3-stupňovým systémem výuky plavání SWIMTRAINER "Classic" se Vaše děti lehce naučí plavat

Červený SWIMTRAINER "Classic" se používá k seznámení miminka s vodou a výuce správných pohybů nohou při kopání (žabí reflex). Tento SWIMTRAINER "Classic" je koncipován pro děti o váze cca 8kg až 18kg a je určen pro začátečníky

Oranžový SWIMTRAINER "Classic" se používá pro výuku pohybů rukou a nohou při plavání. Tento SWIMTRAINER "Classic" je určen pro malé děti s hmotností od cca 15kg do 30kg a je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé.

Žlutý SWIMTRAINER "Classic" je určen k metodickému přechodu k volnému plavání. Tento SWIMTRAINER "Classic" byl navžen pro děti s hmotností cca 20kg až 36kg a je vhodný pouze pro pokročilé

SWIMTRAINER "Classic"

SWIMTRAINER "Classic" poskytuje dětem potřebný pocit úspěchu a bezpečnosti při koupání ve vodě v každé fázi jejich vývoje. Výuka se SWIMTRAINER "Classic" pokládá základ pro úspěšné zvládnutí samostaného plavání. Výuka je založena na hře a rozvíjí celoživotní pozitivní vztah k vodě. Naše speciálně konstruované kruhy pro výuku plavání se vyrábí v různých variantách dle věku dítěte a jeho aktuálních schopností (červený, oranžový, žlutý).

Plavání s dětmi podporuje duševní a tělesný rozvoj, neboť ve vodě jsou možné pohyby, kterých malé děti zatím nejsou na suchu schopny. SWIMTRAINER "Classic" poskytuje dětem účinnou podporu v raném stadiu vývoje. Pozdější aplikací našich tréninkových technik dosáhnete dokonalého plaveckého stylu.

Náš SWIMTRAINER "Classic" nabízí dětem:

* ideální polohu při plavání ve vodě
* nafukovací polštářky zabraňující vyklouznutí dítěte
* nastavitelný bezpečnostní pás zabraňující překlopení vpřed

Všechny SWIMTRAINERy "Classic" jsou vyrobeny z odolného plastu a jsou tvořeny 5-ti nafukovacími komorami. Praktické zapínací přezky a nafukovací bezpečnostní pásy umožňují rychlé a bezpečné "oblékání" kruhu na dítě.

Náš SWIMTRAINER "Classic" je samozřejmě testován zkušebnou TÜV & GS a neobshuje žádné ftaláty.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.