Bloomingbath™ - Bloomingbath™ Kvetoucí koupel AKCE !

Varianty

modrá

modrá

růžová

růžová

šedá

šedá

žlutá

žlutá

Dostupnost

modrá modrá (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
růžová růžová (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
šedá šedá (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
žlutá žlutá (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

AKCE!

Kvetoucí koupel je milý, příjemný a pohodlný způsob jak koupat Vaše miminko.

Na rozdíl od běžných dětských vaniček je BloomingBath vyrobena z neuvěřitelně měkkého a luxusního materiálu - proto poskytuje bezpečné a měkké koupání, které ocení především Vaši nejmenší.

Bloomingbath je měkká, pružná vložka, která dokonale pasuje do jakékoli nádoby pro bezpečnou a pohodlnou dětskou koupel. Využít můžete umyvadlo, vaničku nebo kuchyňský dřez. Snadno se čistí a suší.

  • Bloomingbath – kvetoucí koupel je milý, příjemný a pohodlný způsob, jak koupat Vaše miminko.
  • Ručně vyráběná z neuvěřitelně měkkého a mazlivého materiálu. Lístky Bloomingbath obejmou jakoukoli nádobu pro koupel a vytvoří rozkošnou, bezpečnou, zábavnou a pohodlnou koupel pro Vaše nejmenší.
  • Zapomeňte na ty dětské tvrdé plastové vany nebo sedačky do vany!
  • Koupel s Bloomingbath je jedinečná a snadná. Umožní Vám užívat si ty vzácné a nezapomenutelné okamžiky s Vaším miminkem.
  • Používání a péče o Bloomingbath už nemůže být jednodušší. Když dokoupete, jemně vyždímáte přebytečnou vodu a vhodíte do sušičky na 10 až 15 minut. Nebo pokud dáváte přednost běžnému sušení, stačí použít úchytku na spodní straně a zavěsit k sušení.

Průměr celého květu je 82 cm. Střed květu, kde dítě sedí je 25,5 cm v průměru.

Bloomingbath je ideální pro novorozence do 1 roku. V závislosti na velikosti Vaší nádoby pro koupání. Ale protože děti jsou ve stejném věku různé, neexistují žádná omezení věku a hmotnosti. Důležitější je otázka zda Vaše umyvadlo může pohodlně a bezpečně unést dítě. Mnoho rodičů také používá Bloomingbath s tradiční plastovou vanou k vytvoření plyšového, měkkého, bezpečného a zábavného koupání. Jakmile dítě odroste nádobám pro koupel, lze ji použít i do velké vany.

 

Bloomingbath je vyrobena ze super měkkého, plyšového, polyesterového materiálu z vnějšku. V místech kontaktu s miminkem, ve vnitřku je vysoce kvalitní polyuretanová pěna a spodní vnější strana je vyrobena z odolné polyesterové síťoviny.

Bloomingbath™ Značka: Bloomingbath™
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.