Bebe Jou - Bebe Jou Koupací kyblík Bébé Bubble transparentní

Bebe Jou Koupací kyblík Bébé Bubble transparentní
od 499 Kč

Varianty

transparent Basic

transparent Basic

Dostupnost

transparent Basic transparent Basic 499 Kč (0 ks) ve skladu () (5 ks) volné (5 ks) vystaveno

Popis

Bébé-Jou koupací kyblík transparentní Bébé-Bubble

Ergonomicky tvarovaný koupací kyblík ve kterém se bude miminko cítit uvolněně a bezpečně. Tvar kopíruje dělohu a proto dává miminku pocit ochrany. Vhodné od narození do 6 měsíců.

Ergonomicky tvarovaný koupací kyblík  ve kterém se bude miminko cítit uvolněně a bezpečně. Tvar kopíruje dělohu a proto dává miminku pocit ochrany. Vhodné od narození do 6 měsíců.

Bébé Bubble je pohodlný nejen pro Vaše miminko, ale také pro Vás samotné. Spolu s nim si můžete koupit kovový stojan a tak si šetřit svoje záda při vodních hrátkách. Ty Vaše miminko nejen očistí, ale také pomohou uvolnit jeho peristaltiku. Bébé-Bubble je lehce vyvýšený v zadní části a proto poskytuje podporu pro zádíčka i hlavičku. Vaše děťátko bude relaxovat  v pozici, na kterou bylo zvyklé již u maminky v bříšku.Vnitřní ryska informuje o doporučené výšce hladiny vody.

K tomuto výrobku si můžete zakoupit Stojan na Bebebubble:

-          Kovový stojan na vaničku a Bébé-Bubble má výšku 98 cm nebo 103 cm, otvor na zavěšení ručníku a vytvořeno místo pro mýdlo.

               Jejich bezpečnost byla přezkoušena největší autoritou v oboru zkušebnictví, německou zkušebnou TÜV.

Bebe Jou Značka: Bebe Jou
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.