Pop-in (Closeparent) - Pop-in New Gen V2 2016 bright střední sada plen

Pop-in New Gen V2 2016 bright střední sada plen
5 450 Kč

Varianty

Bamboo

Bamboo

Dostupnost

Bamboo Bamboo (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

 • střední sada Pop-in obsahuje :
 • 10 ks plen Pop-in NEW GEN V2 +
 • 3ks nočních plen Pop-in
 • 1ks pytel na pleny Pop-in 
 • 80ks separačních plen (1 role)
 • tato sada je vhodná pro ty, kteří látkové pleny Pop-in kombinují s jinými plenami, nebo jednorázovými plenami

  • vnější vrstva : 100% polyester s PUL vrstvou
  • vnitřní vrstva - varianta bamboo : 70% bambusová viskóza, 30% biobavlna
  •                        varianta minkee: 100% polyester

 

 • Skladování plen

 

při přebalování odstraňte hrubé nečistoty, znečištěnou plenu můžete potřít mýdlem a odložit ke skladování. Pleny Pop-in skladujte na sucho (nenamáčejte). Pro skladování můžete využít pytel Pop-in, který pověsíte na dveře, nebo na zeď a nezebere tak téměř žádné místo. Přejete-li si uskladnit pleny v nádobě s víkem, vybírejte ze široké nabídky plastových kontejnerů, nebo odpadkových košů s uavíratelným víkem. Pleny neskladujte déle jak 48 hod ( po delší době dochází díky rozkladu moči ke vzniku nepříjemného zápachu). Máte-li koš s plenami umístěný na podlaze s podlahovým topením, nebo v létě bude nutné pleny prát častěji. Vnější plenu nikdy neponechávejte namočenou v namáčecím, nebo bělícím prostředku ( může dojít k poškození nepropustné vrstvy)

 • Praní plen

před praním vždy zapněte suché zipy do panelu na zadní části pleny (zabráníte znečištění suchého zipu a znehodnocení ostatního prádla), jednotlivé části rozepněte, vložte pleny do pračky, spusťte máchací cyklus se studenou vodou a nechejte pleny vymáchat. Neplňte pračku plnou (max.3/4 pračky- při větší náplní se budou prát pleny, díky své velké savosti, bez vody). Přidejte vhodný prací prostředek, případně ostatní prádlo a vyperte. Perte při teplotě 60°C a maximálně 800 otáček (vyšší otáčky mají za následek vyšší opotřebení plen a zkrácení jejich životnosti). Pro praní plen vybírejte (dle znečištění) krátký a středně dlouhý cyklus (časté praní při dlouhém cyklu zvyšuje opotřebení plen a zkracuje jejich životnost)

 • Doporučené prací prostředky

pro praní a namáčení plen nepoužívejte žádné bělicí, změkčujicí prostředky, detergenty s obsahem enzymů, sody a s obsahem kyselin (platí zejméne pro variantu bamboo). Vybírejte prací prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a pokožce dítěte. Pro praní doporučujeme prací gely, které vykazují lepší rozpustnost a lze je snáze vymáchat. Pro máchání nepoužívejte aviváž - snižuje savost plen.

 • Sušení plen

pleny Pop-in sušte co nejvíce na volném vzduchu, sluníčko působí dezinfekčně a má bělicí účinky. Vnitřní sací část lze sušit v sušičce na nejnižší stupeň. Mějte ovšem na paměti, že časté sušení v sušičce zvyšuje opotřebení plen a má za následek zkrácení životnosti plen. Vnější plenu nikdy nesušte v sušičce ani v blízkosti tepelných zdrojů (radiátor, kamna)-může dojít poškození nepropustné vrstvy. 

Parametr Popis
k přebalování ano
Materiál bambus + bavlna
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.