Todi - Todi Cube Kombi postýlka 5v1 70x120

Todi Cube Kombi postýlka 5v1 70x120
9 490 Kč

Dostupnost

4 týdny

Popis

Kombi postýlka CUBE patří do nábytkové řady, vyznačující se čistou formou a elegantní kombinací šisovaného šedého dubu v kombinaci s plochami bílé barvy s vysokým leskem. CUBE vyzařuje přirozenost a teplo.

S kombi postýlkou CUBE využijete prostor na maximum. Poslouží jako postýlka od narození až do cca 15 kg (3-4 roky) a později jako postel junior do cca 12 let. Rošt postýlky je nastavitelný do třech výšek. Jedna bočnice postýlky je plná a druhá je plochá mřížka vyrobená z bukového dřeva se 2 odnímatelnými tyčkami. Je lakována vodou ředitelným, neškodným lakem. Pod postýlkou ​​je také dvoudílný zásuvkový kontejner pro dokonalé využití prostoru.
Multifunkční kombinovanou postýlku CUBE 5 v 1 lze při růstu dítěte použít dvěma způsoby:
1, Změní se na junior postel, psací stůl a kontejner k psacímu stolu.
2, Změní se na junior postel, dokoupíte podstavec pod postýlku (viz související zboží) a podstavec pod komodovou část (také viz související zboží) a získáte tak novou postýlku 70x120 cm a přebalovací pult.
Hrany nábytkových částí a čel jsou lemovány 2 mm silným Pvc (tzv. ABS), což poskytuje mnohem delší životnost než tradiční okrajové fólie. Postýlka může být vlevo nebo vpravo! Všechny prvky naší řady nábytku Cube jsou vyráběny se zásuvkami a dveřmi s brzdami a zásuvkami s kuličkovými ložisky.

Rozměry: Vnější Šířka: 178 cm x Výška: 100 cm x Hloubka: 76 cm
Další informace o velikosti: velikost přebalovací podložky: 70 x 50 cm, velikost matrace v dětské postýlce: 120 x 70 cm, po transformaci postele velikost matrace: 173 x 70 cm, zatížení lůžka postýlky je 15 kg.

5 kartonů, celkem 103kg

Matrace: není součástí

Parametr Popis
KOMBI - včetně přebalovacího pultu ano
VARIABILNÍ - lze přestavět na junior postel ano
rozměr 140x70 cm
Barva šedá
Značka: Todi
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.