Suavinéx - Suavinéx SET - LITTLE STAR

Suavinéx SET - LITTLE STAR
669 Kč

Varianty

bílý

bílý

modrý

modrý

růžový

růžový

Dostupnost

bílý bílý (0 ks) ve skladu () (6 ks) volné (6 ks) vystaveno
modrý modrý (0 ks) ve skladu () (6 ks) volné (6 ks) vystaveno
růžový růžový (0 ks) ve skladu () (8 ks) volné (8 ks) vystaveno

Popis

Nechte se unášet luxusem španělské značky Suavinex.

 

Nové překrásné a nadčasové materiály řady Little Star – set lahví a dudlíku nese prvky a detaily inspirované posledními trendy.

 

• Balení obsahuje:

- 1 ks - širokohrdlá kojenecká láhev (150 ml, silikonová savička s pomalým průtokem, +0 m),

- 2 ks - širokohrdlá kojenecká láhev (270 ml, silikonová 3-poziční savička, +0 m),

- 1 ks - láhev první s oušky (150 ml, nerozlitná silikonová savička, +4 m),

- 1 ks - dudlík (fyziologická savička, silikon, -2-4 m).

 

Širokohrdlá láhev umožňuje rodičům snazší mytí a přípravu pokrmu a díky svému širokému dnu je lépe stabilní. Její ergonomický tvar podporuje lepší uchopení během krmení miminka. Má kulatou silikonovou savičku a anti-kolikové průduchy, které zamezují hromadění vzduchu a jeho polykání během krmení, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. 3-poziční savičkou lze koordinovat sílu průtoku pokrmu pouhým pootáčením.

 

První láhev s oušky s nerozlitnou savičkou usnadňuje přechod z kojenecké láhve na pití z hrníčku či sklenice. Silikonové pítko je měkké a materiálově shodné se savičkami kojeneckých lahví, proto ho Vaše děti přijmou rychleji než běžná tvrdá pítka. První láhev má ergonomický tvar a držadla vhodná pro drobné dětské ruce, které umožní její snadné uchopení. Netekoucí savička zabraňuje vytékání tekutiny z lahvičky.

 

Dudlík svým inovativním tvarem motýlka souzní s drobným obličejem miminka, přičemž přichází do minimálního kontaktu s jeho jemnou a citlivou pokožkou. Drobný kotouč a savička dudlíku jsou vhodné pro předčasně narozená či čerstvě narozená miminka.

Vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky.

Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka, ať již při spánku nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku uvolňuje endorfin, takzvaný hormon štěstí, který přináší miminku příjemný pocit, který ho uklidňuje a konejší. Dopřejte miminku dudlík místo prstů či pěstičky, protože tato varianta může velmi porušit dentální vývoj.

Veškeré savičky i dudlíky jsou podpořeny a vyráběny ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektují přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

 

Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.

 

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

Parametr Popis
Objem 150ml, 270ml
Suavinéx Značka: Suavinéx
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.