Suavinéx - Suavinex Haute Couture šidítko fyziologické silikon 18m+

Suavinex Haute Couture šidítko fyziologické silikon 18m+
149 Kč

Varianty

bílá

bílá

růžová

růžová

sv.modrá

sv.modrá

zelená

zelená

žlutá

žlutá

Dostupnost

bílá bílá (2 ks) ve skladu () (2 ks) volné
růžová růžová (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno
sv.modrá sv.modrá (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
zelená zelená (0 ks) ve skladu () (5 ks) volné (5 ks) vystaveno
žlutá žlutá (0 ks) ve skladu () (6 ks) volné (6 ks) vystaveno

Popis

Nechte se unášet luxusem španělské značky Suavinex.

 

Nové překrásné průzračné a nadčasové materiály řady Premium Couture 2018 - láhve, dudlíky a klipy na dudlíky nesou prvky kombinací s nadčasovými materiály a detaily inspirovanými posledními trendy ve šperkařství. Průsvitnost, pozlacený povrch a nádherné zlaté aplikace řady Premium Vás uchvátí! Zlaté odstíny vytvářející originální osobité vzory kombinovatelné spolu s klipy a kojeneckými láhvemi řady Premium Couture 2018. Můžete vybírat z několika dekorů ladících vzájemně v řadách.

Dudlík je vyroben ze speciálního zdravotního vyztuženého silikonu, velmi měkkého, nepropustného nežádoucím pachům, chuti. Vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pokožky.

Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka ať již při spánku, nebo vycházce. Je dokázáno, že sání dudlíku uvolňuje endorfin, takzvaný hormon štěstí, který přináší miminku příjemný pocit, který ho uklidňuje a konejší. Dopřejte miminku dudlík místo prstů či pěstičky, protože tato varianta může velmi porušit dentální vývoj.

Veškeré savičky i dudlíky jsou podpořeny a vyráběny ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektují přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte.

Barvy použity pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické, přehnané čištění je může poškodit.

Doporučení: chraňte svá šidítka proti ztrátě či upadnutí na zem a opatřete k nim klip s řetízkem. Můžete kombinovat s klipy a kojeneckými láhvemi téže řady značky Suavinex.

 

• Balení: 1 ks.

• Tvar savičky: fyziologická (tato plochá a symetrická savička je v ústech vždy ve správné poloze a vyvíjí minimální tlak na patro).

• Materiál savičky: silikon.

• Doporučený věk: +18 měsíců.

 

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

 

Suavinéx Značka: Suavinéx
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.