STOKKE® - STOKKE® Flexi Bath® Skládací vanička s lehátkem

Varianty

Transparent Blue

Transparent Blue

Transparent Pink

Transparent Pink

White

White

White Aqua

White Aqua

White Yellow

White Yellow

Dostupnost

Transparent Blue Transparent Blue (0 ks) ve skladu () (4 ks) volné (4 ks) vystaveno
Transparent Pink Transparent Pink (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno
White White (0 ks) ve skladu () (5 ks) volné (5 ks) vystaveno
White Aqua White Aqua (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno
White Yellow White Yellow (0 ks) ve skladu () (3 ks) volné (3 ks) vystaveno

Popis

 • Tato skládací vanička je ideální do všech malých prostor, přitom poskytuje výhody klasické vaničky. Jednoduše ji rozložíte a složíte ve chvíli, kdy potřebujete. Speciální spoje zaručují, že ani kapka vody neunikne, kam nemá. Sada obsahuje vaničku a lehátko do vaničky.
 • Dětská vanička FlexiBath je výsledkem téměř tříleté práce německých inženýrů, kteří se rozhodli vyřešit každodenní problém mnoha rodičů - kam s ní. A tak vyvinuli vaničku, která se ve složeném stavu vejde téměr kamkoliv do skříňky, opřít ke zdi, vedle pračky, pod postel...
 • Samozřejmě, že při vývoji FlexiBath byla na prvním místě bezpečnost. Proto je Flexi Bath vybavena tepelně citlivou zátkou, která mění barvu od černé po červenou, v závislosti na teplotě vody a rodič hned ví, zda je voda příliš horká nebo akorát. Pro větší bezpečnost a pohodlí dítěte je dno vaničky protiskluzové.
 • Při výběru materiálů se návrháři nechali inspirovat gumovou vaničkou Oleho Jensena. Bez PVC a jiných škodlivých látek je Flexi Bath pohodlná, zdraví prospěšná a ohleduplná k životnímu prostředí.
 • Vanička Flexi Bath je vyrobena z polypropylenu (PP) a elastického termoplastu (TPE). Polypropylen je pevný materiál, který tvoří boky a dno vaničky, a tím ji činí pevnou. TPE je použito na spoje, ohyby a dno vaničky jako tenké „linky" umožňující složení na placku, tak jak to jiné vaničky neumí. Ze stejného materiálu je vyrobeny i zátka. Oba dva druhy materiálu mají široké využití při výrobě domácích potřeb a nepředstavují žádné zdravotní riziko při koupání dětí.
 • Flexi Bath byla vyrobena s největším ohledem na zdraví, bezpečnost a životní prostředí. Jemný plast na vaničku byl speciálně vyroben bez použití nebezpečných změkčovadel - ftalátů. TPE byl vyroben s příměsí zdravotnického oleje, který se chová jako změkčovadlo. Vanička byla řádně testována a vyhovuje současným evropským standardům (EN/71). Přesto si je výrobce vědom, že jisté olejnaté výrobky se mohou pojit s medikálním olejem. Což znamená, že opakované a zvýšené používání tekutin obsahující olej, např. dětský olej, mohou časem poškodit jemný plast (TPE). Aby se tomuto problému předešlo, je doporučeno používat pouze vodu, mýdlo a šampon. Tímto způsobem se zajistí, že vaničku Flexi bath můžete ve vaší rodině používat celá léta.
 • Rozměry dětské vaničky (v rozloženém stavu)
 • Délka: 66,5 cm
  Šířka: 38,9 cm
  Výška: 23,8 cm
  Objem: 39 litrů (plná)
  Váha: cca 1300 gramů (včetně zátky)
 • Obsah balení
 • Vanička Flexi Bath
 • Lehátko do vaničky

STOKKE® Značka: STOKKE®
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.