O-OOPS - O-OOPS New Take Away! - Svačinový Box

O-OOPS New Take Away! - Svačinový Box
499 Kč
499 Kč

Varianty

Bear - Medvěd

Bear - Medvěd

Dog - Pes

Dog - Pes

Snail - Šnek

Snail - Šnek

Turtle - Želva

Turtle - Želva

Dostupnost

Bear - Medvěd Bear - Medvěd (0 ks) ve skladu () (19 ks) volné
Dog - Pes Dog - Pes (0 ks) ve skladu () (53 ks) volné
Snail - Šnek Snail - Šnek (0 ks) ve skladu () (19 ks) volné
Turtle - Želva Turtle - Želva (0 ks) ve skladu () (53 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

Přátelské a krásně barevné 3D svačinové boxy od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Kdo ví lépe než O-OOPS, co mají děti rády. Box je moderní a zábavný, ve stylu lesních zvířátek. Děti si zamilují tyto krásné boxíky. Kompletní svačinový box se snadnou rukojetí, která je ideální pro ruce Vašeho dítěte. Ideální na výlety nebo do školy. Pohodlná konstrukce se otevírá pomocí širokého zipu v horní části boxu. Izolace boxu pomáhá skvěle ochránit Vaši svačinu a udrží ji déle čerstvou.  

Každý výrobek je pečlivě vyroben s důrazem na detail a kombinaci mezi funkčností a atraktivním designem. 

 

Vlastnosti:

 • moderní a zábavný 3D svačinový box
 • k dispozici 5 variant
 • pohodlná konstrukce
 • rukojeť pro snadné přenášení
 • tepelná kapsa pro udržení čerstvého jídla
 • popruhy k zajištění lahve na pití a jídla
 • snadno se čistí
 • materiál: vnější strana - měkký a odolný silikon, vnitřní strana - bezpečný potravinářský materiál
 • barva: Bear, Turtle, Owl, Snail, Dog

 

Rozměry:

 • Medvěd - 16,6 x 19,2 x 12 cm
 • Sova - 16,6 x 19,2 x 12 cm
 • Šnek - 19,2 x 16,6 x 12 cm
 • Pes - 16,8 x 19,2 x 12 cm
 • Želva - 16,6 x 19,2 x 12 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Značka: O-OOPS
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.