Angel Sound - AngelSounds JPD-100S Mini Smart ultrazvukový detektor

Dostupnost

(0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno

Popis

Fetal Doppler JPD 100S představuje skvělou možnost pro všechny nastávající maminky, aby mohli poslouchat srdeční ozvy jejich nenarozeného dítěte.

Model JPD 100S představuje nejjednodušší a nejlevnější přístroj mezi produkty AngelSounds. S tímto ručním ultrazvukem může naslouchat tlukotu srdce svého dítěte kdykoliv.

Ovládání přístroje je velmi jednoduché a zvládne jej naprosto každý. Přístroj funguje na baterii, kterou stačí připojit, zapnout jej a přiložit ultrazvuk na břicho. Jakmile připojíte sluchátka, můžete začít poslouchat.

Poznámka: upozorňujeme, že srdeční ozvy dítěte jsou slyšitelné zhruba od 12-14 týdne těhotenství.

AngelSounds umožňuje poslech tlukotu srdce nebo pohybů dítěte v prenatálním období, tedy v období těhotenství. Prenatální odposlech je vhodný používat přibližně od 12. týdne těhotenství a můžete pomocí něj poslouchat zvuky jako je srdeční tep, pohyby, kopání a dokonce i škytání Vašeho nenarozeného miminka. Všechny tyto zvuky si můžete pomocí prenatálního odposlechu i nahrát a uchovat si tak tyto krásné vzpomínky.

Prenatální odposlech AngelSounds je navržen tak, aby splňoval normy BS5724 část 1, IEC601-1, UL544 a ostatní mezinárodní bezpečnostní normy a standardy pro zdravotnické zařízení s vlastním napájením uslyšíte tlukot srdce a pohyby svého ještě nenarozeného dítěte. Prenatální odposlech Angelsounds díky svým kompaktním rozměrům můžete mít při sobě prakticky neustále a použít kdekoliv a kdykoliv díky dvěma výstupům můžete poslouchat dítě společně s partnerem, rodinou nebo přáteli možnost nahrát si do PC, notebooku nebo na kazetu zvuky pohybů a tlukotu srdce dítěte jako vzpomínku na tyto krásné momenty může mít pozitivní vliv na psychiku matky zvuky dítěte je možno slyšet přibližně od 12. týdne těhotenství po porodu si můžete nahrát tlukot svého srdce a ten potom dítěti pouštět, neboť tenhle zvuk novorozeňata uklidňuje a lépe při něm usínají vydrží až 500 minutových poslechů na 1 baterii.

Prenatální odposlech je zařízení navrženo tak, aby vyžadovalo co nejmenší údržbu. Po každém použití otřete Prenatální odposlech navlhčeným hadříkem, případně namočeným v mýdlovém roztoku a poté utřete do sucha. Prenatální odposlech nikdy neponořujte do vody! Po důkladném očištění použijte ještě hadřík namočený v desinfekčním přípravku na bázi alkoholu (např. 70% isopropylalkohol).

 

Angel Sound Značka: Angel Sound
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.