Medela - Medela Formovače bradavek

Medela Formovače bradavek
od 513 Kč

Varianty

2 ks

2 ks

Dostupnost

2 ks 2 ks 513 Kč (0 ks) ve skladu () (7 ks) volné (7 ks) vystaveno

Popis

Vrozené zkrácené vazivo, které je podstatou problému u vpáčené bradavky, je možné dlouhodobým a stálým tahem prodloužit. K tomu slouží pomůcka zvaná formovač bradavek. Formovače bradavek působí tak, že membrána formovače vytváří trvalý tlak na svaly dvorce prsu, které svým stahem způsobují erekci bradavky.

Pokud vás trápí vpáčené bradavky, které mohou být překážkou pro kojení, použijte formovače bradavek od švýcarského výrobce Medela AG.

Díky promyšlenému designu účinně připraví vaše prsy na kojení.

Měkký silikonový formovač vyvíjí tlak na vazivo prsního dvorce a tím pomáhá formovat vpáčenou nebo plochou bradavku do potřebného tvaru, aby byla matka plně připravena na kojení.

Klíčové vlastnosti formovačů bradavek Medela:

    • Perforovaná zevní miska zajišťuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje vzniku kvasinek
    • Miska přiléhající k dvorci je měkká a poddajná, s otvorem ve velikosti bradavky

 

Formovače bradavek se obvykle nosí od 32. týdne těhotenství, ale před jejich aplikací je vždy nezbytné poradit se s odborníkem (lékařem, porodní asistentkou, laktační poradkyní).

Medela Značka: Medela
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.