Candide - Candide Spací pytel 90 cm Air+ Fresh hvězdičky

Candide Spací pytel 90 cm Air+ Fresh hvězdičky
1 679 Kč

Dostupnost

nelze objednat

Popis

Spací pytel Air+ Fresh o délce 90 cm je vhodný pro děti od 6 do 24 měsíců. Je vhodný pro pokoje s teplotou okolo 20°C – TOG 2. Vnitřní a větší zadní část spacího pytle Air+ Fresh je z mikro perforovanému materiálu, který je prodyšný a tím nedochází k pocení miminka. Zip spacího pytle je veden přední částí. Spodní část můžete rozepnout, kde je jemná síťka pro další cirkulaci vzduchu. TOG 2.
Rozměr: 90 cm.Spací pytel Air+ Fresh o délce 90 cm je vhodný pro děti od 6 do 24 měsíců. Je vhodný pro pokoje s teplotou okolo 20°C – TOG 2. Vnitřní a větší zadní část spacího pytle Air+ Fresh je z mikro perforovanému materiálu, který je prodyšný a tím nedochází k pocení miminka. Zip spacího pytle je veden přední částí. Spodní část můžete rozepnout, kde je jemná síťka pro další cirkulaci vzduchu. TOG 2.
Rozměr: 90 cm.

TOG teplotní koeficient = jednotka uvádějící výhřevnost spacího vaku. Tato jednotka označuje v jakých teplotních podmínkách je vhodné spací vak používat. Čím vyšší je dané číslo, tím vyšší je samotná výhřevnost spacího pytle.
Spací pytel TOG 4 se hodí do teplot okolo 15-18°C:

    15°-16°C - pyžámko dl. nohavice a dl. rukávy + mikinka
    17°-18°C - pyžámko dl. nohavice a dl. rukávy
    18°C a více - body dl. rukáv nebo mikinka

Celoroční spací pytel TOG 2 a jeho použití v praxi:

    okolo 22°C - oblečení tenké tričko s kr. rukávem
    23°- 24°C - oblečení většinou žádné, pouze plínka

Parametr Popis
Barva bílá
Délka 90cm
Candide Značka: Candide
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.