tobi® Kindermöbel - tobi® babybay® Boxspring

tobi® babybay® Boxspring
od 5 913 Kč

Varianty

Natur lakovaná - rošt s otvory

Natur lakovaná - rošt s otvory

Dostupnost

Natur lakovaná - rošt s otvory Natur lakovaná - rošt s otvory 5 913 Kč (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno

Popis

 

Geniální řešení jak být celou noc v kontaktu s miminkem, bez nutnosti vstávání, přesto ale se zachování veškerého soukromí a bezpečí pro miminko a rodiče.

Babybay® Boxspring roste s vaším dítětem. Můžete z ní po dokoupení různých nástaveb také udělat:

  • samostatnou postýlku
  • hrací stolek se židlí
  • ohrádku
  • lavici
  • přebalovací stolek
  • poličku

Babybay® Boxspring doporučují dětští lékaři a laktační poradci jako optimální dětskou postýlku.

Hodí se perfektně ke každé posteli

Babybay® Boxspring je výškově nastavitelná a může být připevněna snadno a bez použití nářadí ke každé posteli rodičů: dva kovové držáky jsou zaháknuty k posteli rodičů. Podobně snadno se i oddělují, takže přes den můžete babybay® Boxspring používat jako postýlku všude po bytě.

Mysleli jsme i na širší rámy postelí, k dispozici je nástavec, který překlene mezeru mezi babybay® Boxspring a postelí rodičů, který může být později používán jako polička.

Pevná, trvanlivá a snadno se čistí

Babybay® Boxspring je vyrobena výhradně v Německu, z masivního buku (ne z překližky). Robustní konstrukce zajišťuje dlouhou životnost. Tyče jsou dost silné, aby odolaly i extrémním zatížení.

Buk je antistatický a antibakteriální - a proto je velmi vhodný pro zdraví vašeho dítěte. 

Snadná montáž

Balení babybay® Boxspring je šetrné k životnímu prostředí. Montáž s pomocí návodu je velmi snadná - za méně než pět minut je vaše babybay® Boxspring připravena. 

Součástí balení je: rám, základní deska - rošt s otvory se čtyřmi upevňovacími čelistmi, 2 úchyty k posteli, všechny šrouby, imbusy, pokyny k montáži.

Přírodní a ekologické

Dřevo je cenný, obnovitelný zdroj. Díky pečlivému výběru materiálů, pevné konstrukce a pečlivému zacházení dostanete kus nábytku s dlouholetou trvanlivostí. 
Babybay® Boxspring dbá na bezpečnost lidí a přírody. Výrobní proces je šetrný k životnímu prostředí, nepoužívá žádné škodlivé materiály.

Za každý strom, který je použit pro výrobu, je zasazen nový.

Osvědčená kvalita z Německa

Babybay® Boxspring je vyvinut a vyroben v Německu v Evropské unii z místního bukového dřeva.

Rozměry: 96,5 x 54 x 94 cm

  • Transparentní nátěr splňuje evropskou normu EN 71, díl 3
  • babybay splňuje evropské bezpečnostní normy EN1130-1

kompletní katalog zde..

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.