Joolz - JOOLZ Uni² komfortní stínítko

JOOLZ Uni² komfortní stínítko
1 218 Kč

Dostupnost

(1 ks) ve skladu () (5 ks) volné (4 ks) vystaveno

Popis

Joolz komfortní sluneční stínítko Day 2"
Joolz Day 2 komfortní pokrývka – stínítko chrání před UV slunečními paprsky (UVF 50+). Dodá potřebný klid bez ruchu a nežádoucích podmětů při uspávání vašeho dítka. Sluneční stříška neposkytuje pouze jen stín, ale je dokonalým krytím ve chvílích, kdy dítko usíná nebo spí. Komfortní stínítko dovoluje, aby vzduch volně proudil na spící dítě, a stejně tak se pod ní díky tomuto proudění nezvyšuje teplota vzduchu. Děťátko bude moci spinkat pohodlně a v bezpečí.

Charakterisitka:
• 50+ UV ochrana a soukromí dítěti
• Upevněná pomocí zipu s přetažením přes rám / rukojeť
• Ideální doplněk pro letní dny
• Určené pro Joolz Day 2 sportovní kočárek a Day 2 hluboký díl
• Barva: Black

Joolz Day²

Joolz Day² v každodenním životě Z ranní kávy projedeme městem na skvělý oběd s přáteli, Joolz Day² miluje shon městského života. To je nyní ještě kompaktnější, což zajišťuje, že jste dokonale mobilní - i v nejmenším butiku. Nakupování, pikniky, nebo výlet na hřiště: jednoduše naložíte snadno přístupný XL koš až po okraj. Vezmete-li auto? Joolz Day² složíte jedním plynulým pohybem. To je v pořádku, máte skvělý den: „Od té doby nejlepší den dnů"

 

20x Pozitivní design Ergonomický komfort, jednoduchost, styl a udržitelnost společně v jednom designu. S jediným cílem: udělat vám život snadným a krásným, jak je to jen možné. To je to, co nazýváme "Pozitivní design".

Joolz Značka: Joolz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.