PETIT JOUR PARIS - Petit Jour Paris Elmer PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření

Petit Jour Paris Elmer PVC coated cotton apron - Zástěra na vaření
299 Kč
299 Kč

Dostupnost

(0 ks) ve skladu () (1 ks) volné

Popis

Zástěra od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Zástěra z kolekce ELMER ELEPHANT s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Zástěra z voskovaného plátna pro děti, které chtějí pomáhat v kuchyni.

Elmer vícebarevný slon je silným zastáncem tolerance. S kolekcí Elmer Elephant objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 

Vlastnosti:

  • z kolekce Elmer Elephant
  • nastavitelný kolem krku suchým zipem
  • materiál: bavlna potažená PVC
  • snadno se čistí mokrým hadříkem
  • voděodolné
  • bez BPA
  • rozměr: 36 x 46 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

PETIT JOUR PARIS Značka: PETIT JOUR PARIS
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.