Muuvo - Muuvo Quick SE sport

Varianty

Paradise Green

Paradise Green

Sunset Black

Sunset Black

Dostupnost

Paradise Green Paradise Green (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Sunset Black Sunset Black (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

Muuvo Quick SE je důstojným nástupcem již známého modelu, počínaje klasickým Muuvo Quick, přes Muuvo Quick 2.0 s chromovaným rámem i bez něj, až po Muuvo Quick 3.0 
Čím se nový model odlišuje? Quick SE má vylepšené nastavení bezpečnostních pásů. U předchozích modelů byly pásy umístěny pod čalouněním, v nové verzi jsou pásy elegantně nataženy přes čalounění, takže nebudeme mít problém je povolit, když z nich dítě začne vyrůstat. Pokud jde o technické záležitosti, v zásadě se v korbách představilo více novinek, o kterých si můžete přečíst v níže doporučeném produktu. 
V případě kočárku jde většinou o změny kosmetické, kterých si můžeme všimnout například v metalických úpravách u madla nebo na rámu s konstrukcí z broušeného hliníku.

Směrem dozadu a dopředu

 Sedačku kočárku Muuvo Quick SE lze připevnit na rám dle vašich preferencí. Hned po přesunu z korby do kočárku můžete sedačku nasměrovat k sobě, abyste udrželi kontakt s miminkem, v pozdějších fázích ji můžete otočit dopředu, aby miminko mohlo poznávat svět.

Odpružení všech kol

 Jak si můžete užít procházku, když se všechno třese a vyskakuje? Aby malého človíčka těchto pochybných dojmů kvality ušetřil, byl kočárek Muuvo Quick SE vybaven vysoce účinnými tlumiči, které účinně tlumí vibrace a umožňují dítěti užívat si výhledů.

Gelová kolečka

 Kočárek Muuvo Quick 3.0 má čtyři kola, která jsou z vaší strany zcela bezúdržbová. Nemusíte je pumpovat. Kola jsou také zcela necitlivá na proražení. Jak je to možné? Namísto tradičních má tento kočár gelová kolečka. Zachovávají si všechny výhody nafukovacích kol, jsou také perfektním doplňkem práce tlumičů.

Přední kola se umí sama otáčet, můžete je i zaaretovat v poloze "rovně vpřed".

Skládací

Pro vaše pohodlí se konstruktéři postarali o to, aby byl Muuvo Quick SE opravdu kompaktní. Po složení se kočárek snadno vejde např. do kufru. Přidejte k tom u fakt, že kočárek je skvělý i mimo město a recept na výlet s dítětem je hotový.

Do 22 kg.

Amortizace: Pohon všech kol
Dodatečné vybavení v ceně:
  • sportovní část
  • konstrukce
  • taška
  • fusak
  • moskytiéra
  • pláštěnka
Reflexní prvky: Ano
Filtry UV: Ano
Brzda: Pedál
Nákupní košík: Ano
Počet kol: 4
Maximální nosnost: do 22 kg
Možnost připevnění kočárku ve dvou směrech: Ano
Sedačku lze nainstalovat: Ano
Schopnost zablokovat kola pro přímou jízdu: Ano
Rozšiřitelné stříšky: Ano
nastavení sklonu opěradla: Ano
Nastavení výšky rukojeti: teleskopický
Nastavitelná opěrka nohou: Ano
Typ kol: Gel
Skládací spolu se sedačkou: Ano
rám: Hliník
Odnímatelné čalounění pro praní: Ne
Typ sedadla: Tradiční
typ předložení: byt
Váha (kg): 6,8
ROZMĚRY (CM)
Šířka (cm): 40
Výška (cm): 110
Délka (cm): 95
SKLÁDANÉ ROZMĚRY
Šířka kompozitu (cm): 58
Délka kompozitního (cm): 62,5
Výška složené (cm): 27

Muuvo Značka: Muuvo
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.