Little Dutch - Little Dutch Hrací deka s hrazdičkou ocean

Varianty

blue

blue

mint

mint

pink

pink

Dostupnost

blue blue (1 ks) ve skladu () (1 ks) volné
mint mint (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
pink pink (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Plyšová hrající deka s hrazdičkou ve tvaru mořské mušle s podvodními zvířátky zavěšenými na obloucích. Hračky jsou odnimatelné, takže si je muže vzít třeba do kočárku. Hrací deka pomáhá v rozvoji smyslů. Také podporuje koordinaci hmatové - zrakové - sluchové koordinace. Stimuluje zvědavost a pomáhá rozvíjet fantazii různorodý materiál pomáhá rozvíjet jemnou motoriku ručiček dítěte měkká podložka s různými texturami tkaniny.

Na měkké podložce si dítě může lehnout a pozorovat svět kolem sebe. Deka je velmi nadýchaná, měkká a má krásný tvar skořepiny. Hrazdička (měkká a bezpečná) má 5 různých přívěsků se zajímavými tvary mořských živočichů. Hračky jsou měkké a povzbuzují dítě, aby se jich dotklo a pozorovalo. Každá hračka je vyjímatelná z hrazdičky, takže si s ní dítě může hrát i na podložce nebo když je starší, např. v kočárku. 
Kolekce oceánů.

 

Little Dutch Značka: Little Dutch
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.