LTZ Pure Tradition - LTZ Bavlněné TETRA pleny extra kvality 70x70cm 10ks

LTZ Bavlněné TETRA pleny extra kvality 70x70cm 10ks
519 Kč

Varianty

bílé

bílé

Dostupnost

bílé bílé (0 ks) ve skladu () (2 ks) volné (2 ks) vystaveno

Popis

Libštátské plenky  extra kvality  se zvýšenou gramáží

 

Rozměr: 70x70 cm
Barva: Bílá
Gramáž: 69 g/ks
Počet ks v balení: 10
Materiál : 100% bavlna
Výrobce: LTZ Libštát s.r.o., ČR
EAN: 8595051197684

Ocenění: GRAND PRIX FOR BABIES 2011

Motto: „Celé generace miminek měly možnost vyzkoušet a prověřit kvalitu   libštátských plen.“

Libštátské plenky  extra kvality  se zvýšenou gramáží jsou vyrobeny z vysoce jakostní dlouhovlákné bavlněné příze. Právě díky použitému materiálu, technologii tkaní v dutinné vazbě a zvýšené gramáži  plenky poskytují vynikající užitné vlastnosti a dítěti maximální komfort při nošení. 2 vytkávané pevné kraje a 2 kraje založené s prošitím aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zvyšují mechanickou odolnost plenky po celou dobu jejího používání. Samozřejmostí je odolnost vůči sterilizaci vyvářkou  nebo žehlením. Při správném ošetřování si zachovávají svůj tvar a nezaměnitelnou extra bělost. Tradiční 100% bavlněné tetra plenky schnou o poznání rychleji oproti jiným, rádoby zmodernizovaným plenkám, vyrobených pozměněnou technologií s přidáním příměsí různých vláken nebo změnou finálního zušlechtění

Vysoká savost, jemnost, pevnost, dlouhá životnost - tímto vším se tradiční plenka extra kvality vyznačuje a právě tyto vlastnosti oceníte při přebalování Vašeho miminka do doby, než začne „usedat“ na nočník.

Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou MZČR č. 84/2001 Sb, O hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let.

 Plenka díky svému rozměru a kvalitě nabízí další možnosti využití. Například na přebalovací podložku, na váhu u lékaře, pod hlavičku miminka,  při odříhnutí po kojení a následně při krmení jako bryndák, který vše zachytí a nebo také při zdravotních potížích jako obklad…

 Doporučení: Výbavičku pro miminko si můžete doplnit  o další  produkty z LTZ Libštát s.r.o. V prvních měsících života novorozence doporučujeme omývat a otírat miminko co nejméně smyčkovitou  tkaninou.  To Vám zaručí  bavlněné tetra  osušky a žínky. Bílé nebo s obrázky.

Tip: Připravte si osušku nahřátou, pro miminko bude pak osušení ten  nejpříjemnější okamžik při koupání. 
 Libštátské pleny – toho času jediné pleny vyrobené od „první nitky“ v ČR. Plenky se 100letou výrobní tradicí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.