Nutrilon - Nutrilon 1 HA PROSYNEO speciální počateční kojenecké mléko 800 g

Nutrilon 1 HA PROSYNEO speciální počateční kojenecké mléko 800 g
589 Kč

Dostupnost

(1 ks) ve skladu () (7 ks) volné (6 ks) vystaveno

Popis

NUTRILON Mléko k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka a souvisejících projevů alergických onemocnění. Obsahuje částečně naštěpenou bílkovinou, která pomáhá snižovat riziko rozvoje alergie a SYNEO - unikátní směs prebiotik GOS/FOS a probiotik Bifidus Breve. Pro zvláštní lékařské účely na doporučení pediatra.Balení obsahuje 800 mg.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Nutrilon 1 HA PROSYNEO je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, pokud nemohou být kojeni. Výrobek je možné používat jen pod lékařským dohledem. Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Nespotřebovanou stravu zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, může dojít k opaření dítěte. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterium Breve dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40°C. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Dávkování a způsob užití

Dávkování dle informací na obale.Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterium Breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované lahvičky. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. Do lahvičky s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.

Složení

Nutrilon obsahuje Laktózu (z mléka), koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), galaktooligosacharidy (z mléka) 9,7 %, emulgátory (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, sójový lecitin), fruktooligosacharidy 0,6 %, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, olej z Mortierella alpina, cholin chlorid, kyselina L-askorbovou, taurin, L-askorban sodný, Bifidobacterium Breve M-16V, inositol, síran železnatý, síran zinečnatý, sodnou sůl uridin 5- monofosfátu, cytidin 5-monofosfát, adenosin 5-monofosfát, sodnou sůl inosin 5-monofosfátu, L-karnitin, DL-alfa-tokoferyl acetát, nikotinamid, sodnou sůl guanosin 5-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-alfa-tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, kyselinu pteroylmonoglutamovou (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, seleničitan sodný, cholekalciferol, kyanokobalamin. Bifidobacterium Breve M-16V 3x107 cfu/g.

Upozornění

Přípravek není vhodný při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka.Výrobek je možné používat jen pod lékařským dohledem.

 

Parametr Popis
Antialergické ano
Určeno pro věk 1-3 roky, od 1 roku, od 2 let, od 3 let, od narození, od ukončeného 10. měsíce, od ukončeného 11. měsíce, od ukončeného 14. měsíce, od ukončeného 4. měsíce, od ukončeného 5. měsíce, od ukončeného 6. měsíce, od ukončeného 7. měsíce, od ukončeného 8. měsíce
Nutrilon Značka: Nutrilon
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.