Inglesina - Inglesina Podvozek Inglesina Trilogy CITY 2018

Inglesina Podvozek Inglesina Trilogy CITY 2018
od 6 990 Kč

Varianty

SILVER WHITE

SILVER WHITE

TITANIUM SLATE

TITANIUM SLATE

Dostupnost

SILVER WHITE SILVER WHITE 6 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
TITANIUM SLATE TITANIUM SLATE 6 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

AE38K3200 Inglesina podvozek TRILOGY CITY SILVER WHITE

AE38K6100 Podvozek Inglesina TRILOGY CITY TITANIUM SLATE

Legendární podvozek s deštníkovým skládáním jedním pohybem jen jednou rukou (patent Inglesiny). Kolečka s kuličkovými ložisky, přední kolečka s dálkovým ovládáním aretace, propojená rukojeť. Složený stojí sám.

Podvozek Trilogy City od Inglesiny se krom toho, že je lehký a kompaktní, vyznačuje jedinečnou vlastností, a to, že jeho šířka v rozloženém stavu je jen 49,5 cm! Díky svým malým rozměrům na šířku, může Trilogy City velmi snadno projet jakýmkoli prostorem. Technologie implementovaná v našem podvozku je navržena tak, aby zajistila, že se rukojeti při složení nedotknou země, protože hygiena je velmi důležitá obzvlášť u dítěte. Dalším vylepšením je také odpružení zadních kol. Trilogy City má jednoduchý deštníkový skládací systém s pomocí jedné ruky patentovaný Inglesinou a ve složeném stavu zabírá minimum místa. Díky spojené rukojeti je lehce ovladatelný.

· Legendární skládání jedním pohybem jen jednou rukou (patent Inglesiny).

· Propojená rukojeť.

· Kompletně složený podvozek (i včetně sportovního sedadla) stojí sám.

· Otočná přední kola jsou vybavena řízeným systémem aretace, které se ovládá centrálně u rukojeti, aniž by bylo nutné působit přímo na kola.

· Přední kola o průměru 175 mm, zadní kolečka o průměru 205 mm s ložisky ABEC 5

· Velmi dobré nezávislé odpružení předních i zadních kol.

· Propojené brzdy se západkami zvyšující bezpečnost.

· Košík na nákupy a potřeby s vyztuženým dnem a nosností až 3 kg.

· Držák lahve integrovaný v podvozku.

· Boční transportní rukojeť.

Technické informace:

Systém skládání: „deštníkové“ Rozměry podvozku „City“ při rozložení: 50 x 102,5 x 82 cm (šířka x výška x hloubka) Rozměry podvozku „City“ při složení: 28 x 98 x 34 cm (šířka x výška x hloubka) Hmotnost podvozku: 6,85 kg Rozměry při otevření: výška od země k rukojeti 107cm, šířka-při čelním pohledu 50cm, hloubka-při pohledu zboku 83cm Rozměry při složení: výška ležícího podvozku od země po rukojeť 40cm, šířka – při čelním pohledu 32cm, hloubka-při pohledu zboku ležícího podvozku 98cm

Inglesina Značka: Inglesina
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.