Inglesina - Inglesina TRILOGY SYSTÉM 3+1 2018 (bez podvozku)

Varianty

MARRON GLACÉ

MARRON GLACÉ

SIDERAL GREY

SIDERAL GREY

VILLAGE DENIM

VILLAGE DENIM

Dostupnost

MARRON GLACÉ MARRON GLACÉ 15 300 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
SIDERAL GREY SIDERAL GREY 15 300 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
VILLAGE DENIM VILLAGE DENIM 15 300 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Novinka : obsahuje  Stand Up a podložku Welcome Pad

Dítě se narodí, nový život začíná. A pro něj se u Inglesiny zrodil systém QuatroTM, který zajišťuje mobilitu, pohodlí a bezpečnost na procházce, doma i v autě. Všechny svoje činnosti nyní můžete sdílet s nejmenším členem rodiny. Pro odpočinek i pro bezpečí Vašeho maličkého. Welcome PadTM tvoří hnízdečko pro první měsíce, prostorná vanička mu nabízí dostatek místa pro jeho růst i pro první pohyby. Autosedačka pro jeho první cestu domů. A se Stand Upem se vanička stává postýlkou, vždy blízko Vás...

Inglesina Trilogy QUATRO 2018

Trilogy Quattro je extrémně praktická, dokonale vybavená kombinace od Inglesiny, která obsahuje všechno potřebné pro zajištění bezpečného odpočinku a nepřerušovaného spánku dítěte. 

Novorozenec potřebuje hodně spánku, po narození spí až 18 hodin denně. Ale není to jen spánek a mateřské mléko co potřebuje, zdravý vzduch a změna prostředí prospěje oběma, jemu i mamince. Nový koncept Inglesiny, NON STOP SLEEPING vychází z těchto potřeb dítěte a umožňuje rodičům je příjemným způsobem naplnit. Ať už budete na vycházce nebo doma, v autě nebo na chalupě, s Inglesinou bude mít vaše dítě nepřerušovaný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí.

Systém obsahuje prostornou hlubokou vaničku s inovativní podložkou Welcome PadTM , která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte. Stojan Stand UpTM rozšiřuje možnost použití takto vybavené vaničky i domů, a tak když dítě usne na procházce, bude ve spánku pokračovat i doma. Třetí částí systému je vylepšená sportovní sedačka, s unikátní funkcí, kdy podobně jako harmonika, může měnit svoji šířku. Přitom je prostorná, ale i schválena pro použití až do 20 kg hmotnosti dítěte. Čtvrtou částí je autosedačka Huggy Multifix, která kromě vozidla může být upevněna na jakýkoliv podvozek od Inglesiny přímo, bez potřeby adaptéru, a také na stojan Stand UpTM. Potahy jsou vyrobeny z unikátního, velmi módního, materiálu MELANGE, detail najdete v obrázkové galerii.

Systém Trilogy Quatro se skládá z:

· Hluboké vaničky

· podložky Welcome PadTM

· Matrace

· Sportovní části s boudičkou a nánožníkem

· Autosedačky Huggy Multifix skupina 0+

· Podstavec Stand Up pro vaničku i autosedačku Huggy

Vanička kočárku ve velikosti XXL je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka. Po instalaci Auto Kit (volitelné příslušenství) je schválena pro použití v autě. Dno vaničky je chráněno sítí propojenou s vnitřním potahem. Nad ním je dvojitá matrace obsahující Welcome PadTM, kterou lze, až dítě povyroste (3-4 měsíc) odejmout. Vanička je plně ventilována sítí v boudičce i otvory ve dně, které lze uzavřít.

Sportovní sedačka kočárku s unikátní funkcí změny šířky, která umožňuje složení spolu s podvozkem Trilogy. Na podvozku Ergo Bike se tato funkce nevyužije. Ale pokud později podvozek Trilogy dokoupíte, vznikne unikátní golfáč. Snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy, je atestovaná až do 20 kg! , prostorná a vhodná i pro děti vyšší konstituce. Navíc je nyní opatřena prodlouženou, nastavitelnou opěrkou nožiček. Není jen trendy, ale zároveň i praktická, neboť je naklápěcí až do vodorovného lehu, vybavena pro všechna roční období prostorným prodlouženým nánožníkem a sklopnou samovypínací stříškou s tichým chodem, funkcí prodloužení a sluneční clony. „Full Cover“ stříška má navíc možnost prodloužení pomocí zipu a tak i v poloze na ležení dokonale chrání. Okénko ve stříšce umožňuje průhled, i když je sedačka orientovaná po směru jízdy.

Autosedačka Huggy, se svým speciálně navrženým tvarem, poskytuje větší ochranu při bočním nárazu, přičemž úhel sklonu zádové opěrky nabízí mimořádné pohodlí pro dítě. Konstrukce

autosedačky je také vybavena inovativními, větracími otvory, které podporují vnitřní provzdušňování autosedačky. Autosedačka se dá skvěle použít buď v autě, nebo na procházkách, kdy se jednoduše bez adaptérů připne na podvozek kočárku Inglesina.

Stojan Stand UpTM. Po návratu z procházky se hodí praktický a hygienický Stand UpTM , stojan na umístění vaničky v bytě. Miminko tak může nerušeně spinkat dál ve dobře známém prostředí a z hluboké vaničky máte rázem postýlku. Pro krátké zdřímnutí je možné nasadit na Stand UpTM také autosedačku Huggy.

Nová matrace Welcome PadTM pro hlubokou vaničku. Děti se z měsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby v prvních „rozhodujících“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány podobně, jak byly chráněny v bříšku své maminky. Vyhněte se používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci s neonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome PadTM. Základem pro tento vývoj byla zdravotnická pomůcka „START MATT“. Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a uspořádání končetin ve středové linii. Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání. Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

 

Technické údaje pro vaničku:

Vnitřní rozměr vaničky: 37 x 22 x 76 cm (šířka x výška x délka)

Vnější rozměr vaničky: 48 x 66 x 86 cm (šířka x výška x délka)

Hmotnost: 5,5 kg

Technické údaje pro autosedačku:

Materiál skořepiny: polypropylen

Materiál potahu: polyester

Pásy: 3 bodové

Pozice v autě: výhradně proti směru jízdy

Vnitřní rozměry: 21 x 49 x 24 cm (šířka zad x výška x šířka sedadla)

Vnější rozměry autosedačky: 44 x 59 x 54 cm (šířka x výška x hloubka)

Rozměry SHP báze: 43 x 18 x 53 cm (šířka x výška x hloubka)

Rozměry Isofix báze: 43 x 15.5 x 53.5 (šířka x výška x hloubka)

Hmotnost bez báze: 3.7 kg

Technické údaje sportovní sedačky:

Šířka zad: 31cm

Výška sedadla: 48cm

Šířka sedadla: 32cm

Hmotnost sportovní sedačky: 2,7 kg

Materiál potahu: polyester

 

Volitelné příslušenství:

Tašky: Dual bag a Day Bag

Příslušenství k vaničce: Kit Auto, fusak Newborn, pláštěnka a síťka proti hmyzu

Příslušenství k autosedačce Huggy: base SHP, Isofixová báze, fusak Newborn, pláštěnka pro Huggy, síťka proti hmyzu pro Huggy, letní vložka

Příslušenství ke sporťáku: Baby Snug Pad vložka, stupátko, pláštěnka, letní vložka, fusak, slunečník

Parametr Popis
Barva šedá
Inglesina Značka: Inglesina
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.