Inglesina - Inglesina SYSTÉM QUAD FOREST - různé podvozky

Varianty

Dostupnost

bez podvozku 8 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
ergo bike 14 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
quad ardesia 12 990 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Quad je koncept kočárku kategorie SUV, kombinující supermoderní technický vzhled s odolností a schopností pohodlně cestovat s Vaším děťátkem v jakémkoli terénu – to zejména díky možnosti výběru z různých typů podvozku. Potahové látky nejvyšší kvality a kompaktní tvar propůjčují tomuto kočárku mimořádný vzhled. Quad se ovládá naprosto pohodlně pouze jednou rukou a systém skládání podvozku – patent Inglesiny – jej umožňuje složit a znovu rozložit ve vteřině pouze jednou rukou!

Vanička je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka. Je uzpůsobena i pro přepravu autem po dokoupení sady Auto Kit (volitelné příslušenství.

Sportovní sedačka, která se snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy, je velmi prostorná a vhodná i pro děti vyšší konstituce. Není jen trendy, ale zároveň i praktická, neboť je naklápěcí až do vodorovného lehu, vybavena pro všechna roční období prostorným prodlouženým nánožníkem, pláštěnkou a překlápěcí samovypínací boudičkou s tichým chodem a s funkcí sluneční clony.

Autosedačka Huggy, se svým speciálně navrženým tvarem, poskytuje větší ochranu při bočním nárazu, přičemž úhel sklonu zádové opěrky nabízí mimořádné pohodlí pro dítě. Konstrukce autosedačky je také vybavena inovativními, větracími otvory, které podporují vnitřní provzdušňování autosedačky. Autosedačka se dá skvěle použít buď v autě, nebo na procházkách, kdy se jednoduše bez adaptérů připne na podvozek kočárku.

Systém Quad 3v1 se skládá z:

  • Sportovní části s boudičkou a nánožníkem(nánožník je v černé barvě)
  • Hluboké vaničky s taškou na rukojeť v koordinované barvě s přebalovací podložkou
  • Autosedačky Huggy skupina 0+
  • Pláštěnky pro sportovní kočárek
  • Podvozku podle Vaší volby, viz varianty produktu. Další podvozky jsou uvedeny mezi souvisejícími produkty

Využíjte možnosti kočárku naplno a vyberte si z originálního příslušenství, které rozšiřuje a usnadňuje jeho užívání a je uvedeno také mezi souvisejícími produkty.

  • Barva: khaki
  • Typ: kombinované
  • Lze připevnit autosedačku: ano
  • Zatáčecí kola: ano

Parametr Popis
rozsah kombinace 2-kombinace
Barva zelená
Inglesina Značka: Inglesina
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.