Easywalker Classic - Easywalker Duowalker Plus

Easywalker Duowalker Plus
od 17 990 Kč

Varianty

Sand Brown

Sand Brown

Dostupnost

Sand Brown Sand Brown 17 990 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné

Popis

Základní charakteristika

  • výborný kočárek, jak pro dvojčata i pro sourozence
  • velká nafukovací kola
  • velice dobře skladný
  • extrémně lehký
  • prostorné korbičky
  • kola uložená na ložiskách
  • možno použít autosedačky CYBEX, nebo Maxi Cosi

Easywalker Duowalker Plus
Nová kolekce velmi oblíbeného kočárky pro dvojčata i sourozence. Kočárek je posazen na velkých nafukovacích kolech uložených na ložiskách a předních plně otočných o 360°. Díky tomu a díky velmi kvalitním ložiskám v kolech se s Duowalkerem Deluxe výborně a lehce jezdí. Konstrukce Duowalkeru je vyrobena technologií nového duralu, to jí zajišťuje velkou pevnost a přitom lehkost. Samostatná konstrukce váží na dvojčata naprosto nevídaných 11 kg. EasyWalker DuoWalker Deluxe má maximální šířku pouhých 76 cm, projdete tedy standardními 80 cm širokými dveřmi a nikomu neodřete dveřní rám. Naprostou samozřejmostí je velmi pohodlné ovládání nožní brzdy, výškové nastavení rukojeti a v nové kolekci zlepšený přístup k prostornému nákupnímu košíku. Duowalker Deluxe je možné doplnit o výbornou tašku na rukojeť, která v sobě ukrývá 2 termoboxy na 2 lahvičky, přebalovací podložku, přihrádku na dokumenty. Nechá se také pohodlně nosit na rameni. Konstrukce kočárku umožňuje několikero způsobu využití:

1)Varianta od narození: Od narození leží miminka ve dvou hlubokých korbičkách, které jsou nebývale prostorné a ve vnitřku velmi příjemné. V ceně korbičky je oboustranné matrace (letní, zimní - kožíšek), potah na peřinku a síťka proti hmyzu. Korbička se nechá perfektně přenášet za pevné, tvarové madlo. Na konstrukci kočárku se nyní nově upevňují automaticky, bez nutnosti se zhýbat. Pohodlně zatahnete za táhlo a korbičky se odjistí, případně zajistí. Korbičky nejsou sočástu, musí se dokoupit.

2) Sportovní kočárek: každé dítě má svoje polohování zad (3 polohy, až do lehu) a svoji stříšku. Tím je zaručeno max. pohodlí pro každé dítě zvlášť. Do každé stříšky je integrována sluneční clona a sportovní lůžko je vynikajíce vypolstrované. Sport. sedačka je široká 30 cm.

3) Posazení dvou autosedaček Maxi Cosi Cabrio Fix, Cybex Aton
Tento kočárek jako jeden z mála umožňuje pohodlné posazení dvou autosedaček vedle sebe. Tím se tento kočárek dostává na samý vrchol využitelnosti a pohodlí jak pro děti, tak pro rodiče.

4) Kombinovaný kočárek pro sourozence: starší dítě sedí ve sport. sedačce, miminko může být v hluboké korbičce nebo autosedačce Maxi Cosi Cabrio Fix, Cybex Aton

Technické parametry:

Velikost korbičky: 80cm X 30cm
Šířka kočárku: 76cm
Průměr koleček: 30cm
Složený kočárek s kolečky: 76cm X 76cm X 40cm
===== =====
Váha podvozku: 11 kg
Váha sportovního kočárku: 16,5 kgParametr Popis
počet kol tříkolka
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.