Kinderkraft - Kinderkraft Odrážedlo Rapid Magic Coral 2020

Dostupnost

1 týden

Popis

Rychlý, lehký a ohromující - přesně takový je RAPID. Odrážedlo pro nejmladší milovníky výletů po městě a dobrodružství v parku. Propracovaný v každém detailu, vyznačující se nejen retro stylem, ale také mnoha praktickými řešeními.

Přednosti:
- Jednodílný, nesvařovaný a ultra lehký rám
- Pouhé 3,75 kg
- 12 palcová, nafukovací ložisková kola
- Konstrukce je přizpůsobena nejmladším uživatelům
- Měkké, ergonomické sedlo s velkým rozsahem nastavení výšky (33-42 cm)
- Omezené otočení řídítek
- Rozvoj motorické koordinace prostřednictvím hry
- Protiskluzové, gumové rukojeti
- Retro design
- Bezpečnost výrobku byla ověřena a potvrzena nezávislou laboratoří Intertek
- Výrobek vyrobený a schválený v souladu s nejnovějšími evropskými bezpečnostními normami EN 71-1
- Příslušenství: zvonek

Na výrobek se vztahuje 10letá záruka (podrobnosti na našem webu)

Co získáte?
- Ultralehké a ovladatelné kolo - RAPID váží pouhých 3,75 kg díky jednodílnému rámu vyrobenému ze slitiny hořčíku, který se používá mimo jiné v leteckém průmyslu. Konstrukce odrážedla byla navržena tak, aby umožňovala odlití rámu v jedné části, což prodlužuje životnost kola a vylepšuje jeho estetiku. Obrovskou výhodou jsou také 12palcová nafukovací kola. Ložiska, která jsou v nich použita zajišťují hladkou jízdu a svobodu řízení v každém terénu.
- Bezpečný rozvoj prostřednictvím hry - odrážedlo rozvíjí smysl rovnováhy, schopnost manévrovat a učí dítě základy správného chování na ulici. Omezený rozsah pohybu řídítek chrání dítě před pádem při jízdě slalomem a gumové rukojeti nedovolí, aby ruce dítěte sklouzly z řídítek.
- Personalizace a mimořádný design - děti jsou různé, proto byl RAPID navržen tak, aby splňoval očekávání i těch nejnáročnějších malých průzkumníků. Tři jedinečné barvy - korál, safír a tyrkys v kombinaci s hnědými prvky - osloví milovníky vintage stylu a velký rozsah nastavení výšky sedla umožní přizpůsobit kolo výšce a potřebám každého dítěte.

Specifikace:
- Značka: Kinderkraft
- Model: RAPID
- Materiály:
- Rám: slitina hořčíku
- Přední vidlice: ocel
- Rukojeti: TPR guma
- Kola: gumová, nafukovací
- Věk: od 3 let
- Maximální zatížení: 35 kg
- Hmotnost: 3,75 kg
- Rozměry:
- Délka: 85 cm
- Výška: 53 cm
- Šířka řídítek: 39 cm
- Průměr kol: 30 cm
- Výška sedla: 33-42 cm

<iframe width="1280"height="720"src="https://www.youtube.com/embed/CHMTiJH7IJo?list=PLR7FAXb1vT1amEHCK0jYvRf7xpT9k6wOX"frameborder="0"allow="accelerometer;autoplay;encrypted-media gyroscope;picture-in-picture"allowfullscreen></iframe>

<iframe width="1280"height="720"src="https://www.youtube.com/embed/NXGY9hp2p8o?list=PLR7FAXb1vT1bx55EZEnAs4XhXAfInfk6O"frameborder="0"allow="accelerometer;autoplay;encrypted-media;gyroscope;picture-in-picture"allowfullscreen></iframe>

Kinderkraft Značka: Kinderkraft
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.