JW Pet - JW Pet JW Hračka pro štěňata 3 v 1 Puppy Connects

Dostupnost

1 týden

Popis

Hračka pro štěňata nabízí tři různé aktivity - odolný provaz, tvrdý kroužek na kousání a plastovou kuličku, která stimuluje všechny smysly vašeho psa. Možnost přizpůsobení pomocí vyměnitelných prvků.

Více způsobů hraní! Díky přizpůsobitelné hračce JW Puppy Connects bude váš pes neustále zaměstnaný. Puppy Connects ukrývá v jedné hračce hned tři aktivity: odolný provaz, tvrdý kroužek na kousání a plastovou kuličku, která stimuluje všechny smysly vašeho psa. JW Puppy Connects snadno přizpůsobíte pomocí vyměnitelných prvků, které lze jednoduše nasadit nebo odejmout. Funguje to dokonce i s většinou standardních plastových lahví na nápoje, aby se pro vaše štěňátko během učení hrou zajistila rozmanitost. - 3 hračky v 1! - unikátní design ukrývá tři druhy her, které zabaví vašeho psa - hračky jsou snadno vyměnitelné připojením či odpojením - materiály jsou různorodé, aby si pes vyzkoušel různé textury a druhy zábavy - odolný nylonový střed lze použít také se standardní plastovou lahví na nápoje Velikost: 20 x 16 cm

Značka: JW Pet
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.