HiPP - HiPP Batolecí mléko HiPP 4 Junior Combiotik 700g

HiPP Batolecí mléko HiPP 4 Junior Combiotik 700g
380 Kč

Dostupnost

(44 ks) ve skladu () (58 ks) volné (14 ks) vystaveno

Popis

700 g, od ukončeného 2. roku

Malé děti nejsou malí dospělí – to platí obzvláště pro výživu, s věkem dítěte se mění také potřeba příjmu živin. Např. mateřské mléko obsahuje vyšší podíl tuku, protože miminko potřebuje v prvních měsících života velké množství kalorií, aby mohlo rychle růst a rozvíjet se. U malých dětí klesá potřeba příjmu energie z tuků. Pro růst a vývin potřebují ale hodně vápníku, stejně jako další vitamíny a minerální látky. Aktuální výživové studie ukazují, že běžná strava malých dětí neposkytuje dostatečný příjem vitamínu D, železa nebo jódu.


Přírodní kultury mléčného kvašení, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury v individuální variabilitě a množství.

• Vitamín D: podporuje správný růst a vývoj kostí, přispívá ke správné funkci
imunitního systému
• Vápník: přispívá k normálnímu vývoji kostí
• Jód: přispívá k rozvoji poznávacích schopností a k normální funkci štítné žlázy
• Vitamín C: podporuje správnou funkci imunitního systému a vstřebávání železa
• Vitamín B2: přispívá ke správné funkci energetického metabolismu


Receptura podle posledních vědeckých doporučení1
Důležitou fází pro budování kostní hmoty a vývoj skeletu je kojenecký a batolecí věk. Malé děti potřebují až 3x více vápníku a 7x více vitamínu D ve srovnání s dospělými2.

1German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ)/ „Německá společnost pro dětskou a dorostovou medicínu“
2V poměru na jednotku tělesné hmotnosti (kg) potřebují malé děti více živin než dospělý člověk. Pro zdravý vývoj je důležitý i dostatečný pohyb venku. (EFSA 2013, dospělý = 80 kg, malé dítě = 12 kg).

Špičková kvalita HiPP

Složení
ODTUČNĚNÉ MLÉKO, rostlinné oleje (palmový olej ❤, řepkový olej, slunečnicový olej), LAKTÓZA (z MLÉKA), galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLÉKA), citronan draselný, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, vápenaté soli kyseliny citrónové, síran hořečnatý, RYBÍ olej, L-askorbát sodný (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, síran zinečnatý, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®1), riboflavin (vitamín B2), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný, kyselina listová, D-biotin (vitamín D), cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamin (vitamín B12). Pozn. bez lepku. Vztahuje se k sušenému stavu potraviny.

❤ z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství
1 Lactobacillus fermentum CECT5716
bez geneticky modifikovaných surovin

Důležitá upozornění
HiPP 4 JUNIOR Combiotik® je určen k pití z hrnečku, pro děti od ukončeného 24. měsíce jako součást smíšené a vyvážené stravy. Pečujte o pravidelnou zubní hygienu – obzvláště před spaním. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte. Mléčný nápoj s odtučněným mlékem a rostlinnými oleji pro malé děti od 2 let v prášku

Parametr Popis
BIO ano
Určeno pro věk od 2 let, od 3 let
HiPP Značka: HiPP
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.