HiPP - HiPP 4x Speciální kojenecká výživa HiPP Anti-Reflux

HiPP 4x Speciální kojenecká výživa HiPP Anti-Reflux
1 439 Kč

Dostupnost

(0 ks) ve skladu () (5 ks) volné

Popis

Výhodné balení 4x500g

500 g, od narození

Mateřské mléko – to nejlepší pro Vaše dítě

Mateřské mléko poskytuje během prvních 6 měsíců života tu nejlepší ochranu proti alergiím. Kromě toho obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji: důležité živiny, životně důležité mastné kyseliny, stejně jako užitečné pro přírodní kultury mléčného kvačení a hodnotnou vlákninu, které podporují zdravou střevní mikroflóru. Mateřské mléko tedy chrání Vaše dítě uvnitř a tím i navenek.

Je zcela normální, když miminko po jídle ublinkává malé množství stravy. Některá miminka ale ublinkávají větší množství stravy, než je obvyklé nebo se množství zvyšuje.

Speciální kojenecká výživa HiPP AR pomáhá při častém ublinkávání, obsahuje přírodní zahušťovadlo karubin (svatojánský chléb), díky které je zahuštěná a způsobuje, že potrava zůstává v žaludku déle. Tím se snižuje návrat potravy do jícnu (reflux) a tedy i ublinkávání.

Speciální kojenecká výživa HiPP AR je potravina určená pro zvláštní lékařské účely. Je vhodná k dietetické léčbě při častém ublinkávání v kojeneckém věku a může být podávána od narození jako výlučná výživa. Mouka z karubinu (svatojánského chleba) je hodnotná, přírodní vláknina, proto je možné, že se při přechodu na HiPP AR změní konzistence stolice na řidší.

Speciální kojeneckou výživu AR podávejte pouze po poradě s lékařem.

Speciální kojenecká výživa HiPP AR obsahuje:

  • Karubin - přirozené zahušťovadlo, zahustí mléko v žaludku, a tak sníží výskyt ublinkávání
  • přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.

Složení

Odtučněné mléko, produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY, rostlinné oleje (palmový*, řepkový, slunečnicový), LAKTÓZA (Z MLÉKA), zahušťovadlo karubin (mouka ze svatojánského chleba), RYBÍ olej, chlorid draselný, hydrogenuhličitan vápenatý, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, vápenaté soli kyseliny

Orthofosforečné, cholin, chlorid vápenatý, L-phenylalanin, L-tyrosin, L-leucin, uhličitan hořečnatý, L-

-tryptophan, L-histidin, síran železnatý, stabilizátor kyselina mlečná, L-askorbát (vitamín C), síran zinečnatý, přírodní kultury mlečného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®)¹, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, inositol, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), síran měďnatý, retinylacetát (vitamín A), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), jodičnan draselný, kyselina listová, selenan sodný, fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin,  kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu. Pozn.: bez lepku.

1 Lactobacillus fermentum hereditum CECT5716

* z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství

Mléčný prášek může mít různé barevné variace, toto je podmíněno obsahem přírodních surovin.

1 Lactobacillus fermentum hereditum CECT5716

* z certifikovaneho trvale udržitelneho hospodařstvi

Důležité upozornění

Kojení je pro Vaše dítě to nejlepší. Pokud budete chtít použít HiPP AR, poraďte se prosím s lékařem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

  • HiPP AR podávejte pouze na doporučení lékaře a pod lékařským dohledem

(potravina pro zvláštní lékařské účely).

  • HiPP AR je určená k dietnímu postupu při ublinkávání v kojeneckém věku a může

být podávána pouze pod lékařským dohledem od narození jako výlučná výživa,

stejně jako od ukončeného 6. měsíce věku v rámci smíšené stravy.

  • Poraďte se s lékařem: HiPP AR není vhodná pro děti ohrožené alergií,

nepoužívejte při alergii na mléčné bílkoviny; pokud se nedostaví zlepšení

po několika dnech.

  • Jako mateřské mléko, obsahují také kojenecké výživy sacharidy, které jsou

důležitou součástí výživy Vašeho dítěte. Častý nebo trvalý kontakt zubů

se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít

z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost

vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte.

  • Nevhodné k parenterálnímu užití.
Parametr Popis
BIO ne
Antialergické ne
Obsah masa bez masa
Určeno pro věk 1-3 roky, od 1 roku, od 2 let, od narození, od ukončeného 10. měsíce, od ukončeného 11. měsíce, od ukončeného 14. měsíce, od ukončeného 4. měsíce, od ukončeného 5. měsíce, od ukončeného 6. měsíce, od ukončeného 7. měsíce, od ukončeného 8. měsíce
HiPP Značka: HiPP
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.