HiPP - HiPP 4x Batolecí mléko HiPP 3 Junior Combiotik 700g

HiPP 4x Batolecí mléko HiPP 3 Junior Combiotik 700g
1 439 Kč
1 520 Kč

Dostupnost

(0 ks) ve skladu () (36 ks) volné

Popis

Výhodné balení 4x700g

700 g, od ukončeného 1. roku

I po svých prvních narozeninách mají děti speciální výživové požadavky. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje důležité živiny, které jsou důležité pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj. Proto HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje např. hodnotný jód, který přispívá k rozvoji poznávacích funkcí.

Přírodní kultury mléčného kvašení, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.

  • Jód: přispívá k rozvoji poznávacích schopností a k normální funkci štítné žlázy
  • Vitamín B2: přispívá ke správné funkci energetického metabolismu
  • Vitamín C: podporuje správnou funkci imunitního systému a vstřebávání železa

Receptura podle posledních vědeckých doporučení1

  • Redukovaný obsah bílkovin²
  • Hořčík
  • Vápník a vitamín D: malé děti potřebují až 3x více vápníku a 7x více vitamínu D ve srovnání s dospělými3. Vápník - přispívá k normálnímu vývoji kostí, vitamín D – přispívá k normálnímu vývoji kostí a zubů.

1 German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ)/ „Německá společnost pro dětskou a dorostovou medicínu“

2 HiPP 3 JUNIOR Combiotik® – 1,0 g/100 ml, kravské mléko – 3,3 g/100 ml

3 V poměru na jednotku tělesné hmotnosti (kg) potřebují malé děti více živin než dospělý člověk. Pro zdravý vývoj je důležitý i dostatečný pohyb venku. (EFSA 2013, dospělý = 80 kg, malé dítě = 12 kg). 

Složení

ODTUČNĚNÉ MLÉKO, PRODUKT MLÉČNÉ SYROVÁTKY, rostlinné oleje (palmový olej ❤, řepkový olej, slunečnicový olej), LAKTÓZA (z MLÉKA), galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLÉKA), citronan draselný, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, vápenaté soli kyseliny citrónové, síran hořečnatý, RYBÍ olej, L-askorbát sodný (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, síran zinečnatý, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®1), riboflavin (vitamín B2), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný, kyselina listová, D-biotin(vitamín D), kyanokobalamin.

Pozn. bez lepku.  Vztahuje se k sušenému stavu potraviny.

❤ z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství

1  Lactobacillus fermentum CECT5716

bez geneticky modifikovaných surovin

Špičková kvalita HiPP 

Důležitá upozornění

Nevhodné pro výživu dětí do ukončeného 12. měsíce. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® je určen k pití z hrnečku, pro děti od ukončeného 12. měsíce jako součást smíšené a vyvážené stravy. Pečujte o pravidelnou zubní hygienu – obzvláště před spaním. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte. Mléčný nápoj s odtučněným mlékem a rostlinnými oleji pro malé děti od 1 roku v prášku.

Parametr Popis
BIO ano
Určeno pro věk od 1 roku, od ukončeného 14. měsíce
HiPP Značka: HiPP
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.