Eco by Naty - Eco by Naty Dámské ECO tampóny Naty - super (18 ks)

Dostupnost

2 týdny

Popis

Upřednostňujete během svých dnů hygienické tampóny? Pak by vám určitě nemělo být lhostejné, z jakého materiálu jsou a které prvky je "obohacují". Konvenční tampony bohužel mohou ohrožovat vaše zdraví, protože látky v nich obsažené se sliznicí rychle šíří do organismu. Zvolte raději ekologické dámské tampony Eco by Naty - bezpečné pro tělo i přírodu!

 

Proč dát přednost ekologickým tampónům Naty?

 

* jsou vyrobené z organické bavlny, biologicky rozložitelné, kompostovatelné

* neobsahují chemické látky, parfémy ani umělé hmoty

nejsou bělené chlórem

* neobsahují živočišné složky a nejsou testované na zvířatech

* obal je vyrobený ze 100% recyklovaného papíru

* jsou perfektně spolehlivé a pohodlně se nosí

 

Dámské tampóny Eco by Naty neobsahují žádné škodlivé látky, proto se nemusíte bát jejich pravidelného nošení. Jsou navržené v harmonii s ženskou pokožkou a životním prostředím. Díky jejich přírodnímu složení se snadno rozloží a vaše svědomí vůči přírodě s nimi může zůstat naprosto čisté.

 

NOVĚ jsou tampóny individuálně baleny do papíru (již ne do plastové fólie). Díky tomu jsou tampóny Eco by Naty ještě ekologičtější a vyjímečnější.

 

Hygienické tampóny Eco by Naty nesou certifikaci udělenou mezinárodní nezávislou organizací GOTS (The Global Organic Textile Standard), která potvrzuje použití organické bavlny v produktech. Celá značka Eco by Naty má dále certifikaci pro obnovitelnost jejích produtků dle ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizace stanovující mezinárodní standardy pro materiály, produkty, systémy a služby.

 

Obsah balení: 18 ks

 

Chci vědět více o Eco by Naty.

 

 

 

 

    

Eco by Naty Značka: Eco by Naty
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.