BabyStyle / EGG / Oyster - EGG sportovní set Jurassic Cream 2019

EGG sportovní set Jurassic Cream 2019
22 993 Kč
36 589 Kč

Dostupnost

1 týden

Popis

Speciální Edice

Chcete-li vystoupit z davu, EGG speciální edice je pro vás ideální volbou.
Díky textiliím s efektem kůže plazů se tato speciální edice stává něčím, co rozhodně upoutá pozornost. 

Set obsahuje: 

 • sportovní kočárek 
 • pláštěnku
 • moskytiéru
 • nánožník
 • přebalovací tašku 

Pokud jste si mysleli, že klasická verze kočárku EGG je něčím krásným, připravte se na ohromující speciální edici kočárku EGG, která vám zcela jistě zamotá hlavu a přinutí přemýšlet. V návaznosti na kombinaci hladkých křivek, kontinuálních linek a na dotek měkkých textilií, kočárky ze 2 edicí Jurassic mají stylový design a dodávají se s luxusní kožešinovou vložkou a odpovídající koženou přebalovací taškou.

Hlavní sedací část je vhodná pro dítě od 6 měsíců a lze ji snadno polohovat jednou rukou do 3 poloh a to téměř do lehu. Sedací část je reverzibilní, tzn. otočná, lze ji z rámu snadno sundat a následně nasadit do zvoleného režimu po nebo proti směru jízdy, stříška je při polohování tichá, díky čemu nebudete dítě při spánku rušit!

Ručně prošívaná kožená rukojeť má několik výškových poloh a je používaná k ovládání skládání jednou rukou. Dokonce i nožní brzda je jednoduchá na ovládání – stlačte jednou pro zabrzdění a dvakrát pro odbrzdění – zapomeňte na zničené boty!
Nejen, že kočárek EGG nešetří funkcemi a vypadá fantasticky, ale i ježdění s ním je skvělé.

Jedním z nápadných rysů jsou pneumatiky s technologií Tru-Ride (Tru - Ride Technology), které poskytují dokonalou rovnováhu mezi komfortem, vynikající ovladatelností a dlouhou životností – skvělý kompromis mezi nafukovacími koly a pevnými koly, které nelze píchnout. Musíte jej vyzkoušet, abyste uvěřili! 

Kompatibilní a konvertibilní (proměnitelný), kočárek EGG můžete používat s hlubokou korbou nebo různými autosedačkami (Maxi-Cosi, Cybex a Kiddy)včetně autosedačky polohovatelné do lehu vyrobené ve spolupráci se značkou Kiddy. K dispozici je celá řada doplňků včetně fusaků, přebalovacích tašek a samozřejmě slunečník.

Použitím tandemových adaptérů můžete proměnit kočárek na tandemový a používat jej buď se 2 korbami, 2 sedacími částmi, 2 autosedačkami nebo tyto možnosti mezi sebou jakkoli kombinovat.

Velký úložný koš je přístupný z přední nebo zadní části kočárku a poskytuje vám dostatek úložného prostoru. Kočárek je vybaven praktickou kapsou nacházející se pod opěrkou nohou, kam můžete ukrýt drobné nezbytnosti a stejně tak je zde schovaná integrovaná moskytiéra.

Kočárek egg®

Každé dítě je jedinečné, a to je důvod, proč jsme vytvořili kočárek egg® (vejce) s několika unikátními vlastnostmi včetně kultovního tvaru a vzhledu, polstrování, perfektního skládání a „tru-ride“ technologií v kolech, díky které nikdy nedostanete defekt.

Vlastnosti:
- vhodný pro jedno dítě nebo je možné z kočárku egg®  udělat verzi pro sourozence nebo dvojčata
- kočárek egg® je s použitím adaptérů plně funkční jako travel systém v trojkombinaci s autosedačkami Evo-lunafix, Maxi cosi, Be Safe, Cybex a Recaro
- unikátní systém kol s „tru-ride“ technologií, která umožňuje velmi komfortní jízdu srovnatelnou s nafukovacími koly a zároveň nemůžete nikdy dostat defekt
- aretace předních kol pomocí speciální nové technologie
- prostorný úložný koš na konstrukci kočárku snadno přístupný ze přední i zadní strany kočárku
- egg® kočárek je dodáván ve třech barvách podvozků – černá „Gotham black“, chromová „Mirror“ a šedostříbrná „Gun Metal Grey“
- rukojeť kočárku egg® s elegantním koženkovým zakončením je nastavitelná do 4 různých výškových pozic
- zaoblený design sedací části je vhodný od 6 měsíců věku až do 15 kg

- otočnou sedací část lze sklopit do 3 poloh

- odnímatelné madlo s detailně propracovaným koženkovým potahem
- otočná nastavitelná podnožka poskytuje podporu nožičkám dítěte po dobu jeho růstu

- podnožka ve spodní části zahrnuje diskrétně umístěnou síťku proti hmyzu
- nastavitelná boudička je vyrobena z měkkých luxusních materiálů, zaoblený kryt ve tvaru vejce má tichý a plynulý pohyb do 3 pozic; v případě potřeby lze boudičku přesunout do vyšších poloh až na podvozek
- pouhým sklopením madla směrem dolů v kombinaci s následným uchopením popruhu určeného ke skládání kočárku můžete kočárek komfortně složit jen jednou rukou a to v minimálním čase

- v ceně kočárku je zahrnuta pláštěnka, nánožník a moskytiéra

Technické údaje:
- podvozek s kolečky ve složeném stavu: 67 x 29 x 59 cm, váha: 9,7 kg
- podvozek s koly se sedací částí a boudou ve složeném stavu: 106,5 x 59 x 88 až 98 cm, váha: 13,7 kg
- kočárek bez kol: 67 x 23 x 50 cm
- sedací část: 30 cm x 27 cm x 88 cm zádová opěrka délka: 49 cm, váha: 4 kg
- výška rukojeti: 94 - 105 cm
- korbička: široká 79 cm dlouhá x 34 cm široká, vnitřní rozměry: 3,4 kg

Hluboká korba egg®

Elegantní hluboká korba egg® má zaoblený tvar a je určena pro děti od narození. Mezi standardní přísluslušenství patří matrace, pláštěnka, nastavitelná boudička a nánožník na zip. Můžete si vybrat z 5 barevných kombinací textilií a rámů. Hlubokou korbičku lze také příležitostně použít ke spánku jako postýlku.

 

Varianty s tandemovou částí

Prostřednictvím setu adaptérů ve tvaru “S” můžete z kočárku egg®  jednoduše vytvořit sourozenecký kočárekv následujících variantách:

 • 2 sedací části umístěné na rámu po směru jízdy – přední sedací část lze sklopit do 3 poloh, zadní sedací část do 2 poloh
 • 2 hluboké korby umístěné čelem k sobě
 • 2 autosedačky směřující k rodiči – rodiče tak mají obě děti na očích
 • 1 hluboká korba směřující k rodiči, 1 sedací část umístěná po směru jízdy
 • 1 autosedačka směřující dopředu, 1 sedací část umístěná proti směru jízdy
 • 1 hluboká korba umístěná proti směru jízdy, 1 autosedačka umístěná po směru jízdy

 

Parametr Popis
Barva Krémová
Adaptéry na autosedačku CSA (Maxi-Cosi) adaptér