Be Safe - BeSafe Pregnant IZI fix pás do auta

BeSafe Pregnant IZI fix pás do auta
1 399 Kč

Dostupnost

(0 ks) ve skladu () (6 ks) volné (6 ks) vystaveno

Popis

Pregnant iZi FIX chrání v případě nehody matku i dítě a je doporučován od počátku těhotenství. BeSafe Pregnant iZi FIX nabízí dvě možnosti instalace. První možností je využití ISOfixových úchytů a druhou je připevnění pomocí tříbodového automobilového pásu. Pregnant iZi FIX má moderní vzhled a je ještě komfortnější než dříve. Spona, která drží boční automobilový pás, je navržena tak, aby zůstávala vpředu a poskytovala pohodlnější sezení. 

Besafe Pregnant lze snadno instalovat pomocí automobilového pásu. Pregnant činí řízení pohodlnějším, protože udržuje pás automobilu pod úrovní bříška a brání jeho pohybu. Besafe Pregnant iZi FIX může být instalován pomocí tříbodového automobilového pásu na všech sedadlech a pomocí ISOfixu na sedadlech která jsou tímto systémem vybavena. To dává matce více možností volby, kde si přeje sedět.
Instalace pomocí tříbodového pásu  

Instalace pomocí isofixu a tříbodového pásu  
V dnešní době jsou všechny děti chráněny autosedačkou. Jak jsou ale chráněny děti před narozením? Jsou dostatečně zabezpečené? Na prvním obrázku vidíte, jak se boční pás napíná přes bříško a plod tak je vystaven extrémní zátěži. Na druhém obrázku je matka využívající BeSafe Pregnant iZi FIX, který udržuje boční pás v bezpečné pozici. Besafe Pregnant iZi FIX byl testován pro vaše bezpečí. Při kolizních testech jsme si ověřili, že pás při obou způsobech instalace (ISOfix/tříbodový pás) zajišťuje maximální úroveň bezpečí To dává matce větší volnost při volbě sedadla. 

Be Safe Značka: Be Safe
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.