Done by Deer - Done by Deer Happy Home Dárkový box Stick&Stay 2022

Done by Deer Happy Home Dárkový box Stick&Stay 2022
1 924 Kč

Varianty

modrý mix

modrý mix

růžový mix

růžový mix

Dostupnost

modrý mix modrý mix (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
růžový mix růžový mix (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Materiál: 100% potravinářský silikon.

Velikost: Elphee: 21 x 17 x 2,5 cm. Croco: 21 x 9,2 x 3 cm. Šálek: Ø6,6 x V 7,4 cm. Bryndáček: 27 x 19 x 4,5 cm. Kapacita hrnku: 160 ml.

Péče: Lze mýt v myčce do 100°C. Vhodné do mikrovlnné trouby. Teplotně bezpečné: -40°C až 230°C. Elphee & Croco: S přísavnou základnou.

Dárkový set Stick & Stay obsahuje mix čtyř bestsellerů kolekce nádobí Done by Deer. Sada obsahuje: Silikonový talíř Stick & Stay Elphee, Silikonový talíř na svačinu Stick & Stay Croco, bryndáček Peekaboo a silikonový mini hrnek. Zatlačte talíř Stick & Stay k podložce a přísavka pod ním se přilepí na většinu hladkých povrchů – zabrání tak tomu, aby ji batolata odsunovaly, překlápěly nebo házely. Pevná kartonová krabice je ideální pro skladování a obsahuje knížečku Deer Friends. Praktická dárková krabice Stick & Stay je naplněna silikonovým nádobím v odstínech růžové, hořčicové a pískové.

Krabice je skvělá startovací sada a perfektní nápad na dárek. Odolné proti rozbití, vhodné do myčky a vhodné pro použití v troubě, mikrovlnné troubě a mrazničce.

Done by Deer Značka: Done by Deer