Difrax - Difrax Startovací sada kojeneckých lahviček s kartáčem

Difrax Startovací sada kojeneckých lahviček s kartáčem
789 Kč

Dostupnost

(0 ks) ve skladu () (3 ks) volné (3 ks) vystaveno

Popis

Zvolte unikátní kojenecké láhvičky ve tvaru S s ventilem ve dně od Difraxu ve výhodné startovací sadě 3 kojeneckých láhví s kartáčem a 2 náhradními savičkami M. Startovací sada je ideální pro začátek přikrmování, obsahuje všechny základní produkty, které jsou pro krmení dítěte potřeba.

Kojenecká láhev Difrax S s antikolickým ventilem k prevenci koliky je nejoblíbenější kojenecká láhev v Nizozemsku. Tvar savičky dítě snadno přijme. To vám a vašemu dítěti usnadní kombinování krmení z láhve s kojením. S-lahvička Difrax je první svého druhu, která miminku i rodičům zajišťuje krmení v přirozené poloze jako při kojení. Unikátní S-lahvičku Difrax můžete použít již od samotného narození jak pro novorozence, tak i pro předčasně narozená miminka. Díky snadno rozšroubovatelnému dnu s ventilem je lahvička lehce umyvatelná a spolehlivě sterilizovatelná. Antikolikový ventil ve dně láhvičky pouští do lahvičky při sání vzduch tak, že se nemíchá s obsahem. Tím zaručuje miminku výživu bez polykání vzduchu. Zamezuje tak žaludečním křečím, říhání a zvracení. Před každým použití zkontrolujte, že jsou průduchy v antikolikovém ventilu čisté, a tedy průchodné.

Obsah startovací sady s kartáčem na láhev:

  • Kartáč na lahve s integrovaným štětečkem pro čištění savičky
  • 1 x 170 ml S-kojenecká láhev bílá (včetně savičky natural S)
  • 2 x 250 ml S-kojenecká láhev bílá a stříbrná (včetně saviček natural S)
  • 2 x savička natural M

Lahvičky jsou vhodné do mikrovlnné trouby (max.5 min. při 800W) a spolu s kartáčem jsou vhodné do myčky nádobí,

  • Materiál: plastové
  • Barva: bílé
  • Typ produktu: sada

Značka: Difrax
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.