O-OOPS - O-OOPS On the Go Friend! - Pohyblivé a vibrační zvířátko

O-OOPS On the Go Friend! - Pohyblivé a vibrační zvířátko
299 Kč
299 Kč

Varianty

Dog - Pes

Dog - Pes

Hedgehog - Ježek

Hedgehog - Ježek

Snail - Šnek

Snail - Šnek

Turtle - Želva

Turtle - Želva

Dostupnost

Dog - Pes Dog - Pes (0 ks) ve skladu () (25 ks) volné (2 ks) vystaveno
Hedgehog - Ježek Hedgehog - Ježek (0 ks) ve skladu () (20 ks) volné
Snail - Šnek Snail - Šnek (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné
Turtle - Želva Turtle - Želva (0 ks) ve skladu () (13 ks) volné

Popis

Přátelské a krásně barevné hračky od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Vibrační plyšová hračka s motivem zvířátka je velmi mazlivá. Hračka má na zadečku šňůrku, která se natáhne a pustí. Po natažení šňůrky začne hračka vibrovat. Výrazné barvy a tvary byly speciálně navrženy ke stimulaci smyslů dítěte a rozvoji zraku. Hračka je vyrobena z kvalitního jemného plyšového materiálu.

 

Vlastnosti:

  • vhodné již od narození
  • ideální dárek pro chlapce i dívky
  • pohyblivé a vibrační zvířátko
  • vibrační ocásek
  • k dispozici 4 varianty
  • všechny výrobky pro děti jsou vyrobeny z bezpečných a nezávadných materiálů
  • rozměry: Šnek a Želva: 16 x 15 x 18 cm, Pes a Ježek: 16 x 7 x 11 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Značka: O-OOPS
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.