O-OOPS - O-OOPS Happy Puzzle! - Zvířátkové dřevěné puzzle na desce 9ks

O-OOPS Happy Puzzle! - Zvířátkové dřevěné puzzle na desce 9ks
699 Kč
699 Kč

Varianty

Dog

Dog

Dog - Pes

Dog - Pes

Hedgehog

Hedgehog

Owl

Owl

Owl - Sova

Owl - Sova

Snail

Snail

Dostupnost

Dog Dog (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné
Dog - Pes Dog - Pes (0 ks) ve skladu () (16 ks) volné
Hedgehog Hedgehog (0 ks) ve skladu () (34 ks) volné
Owl Owl (0 ks) ve skladu () (22 ks) volné (2 ks) vystaveno
Owl - Sova Owl - Sova (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné
Snail Snail (0 ks) ve skladu () (37 ks) volné (1 ks) vystaveno

Popis

Přátelské a krásně barevné puzzle od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Puzzle je snad nejoblíbenější hračka pro děti. Barevné dřevěné puzzle jsou pro kluky i holky. Děti se učí vkládat puzzle do základní desky a zároveň rozvíjí svou manuální dovednost. Puzzle jsou vyrobeny ze dřeva. Použité barvy jsou nezávadné. 

 

Vlastnosti:

  • od 12m+
  • ideální dárek pro chlapce i dívky
  • k dispozici několik variant
  • rozvíjí manuální dovednost dítěte
  • nezávadný materiál a barvy
  • barvy: Bear, Owl , Cat, Dog, Snail, Hedgehog
  • balení: kartonová krabice
  • rozměry: 26,6 x 26,5 x 4,3 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Značka: O-OOPS
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.