Zopa - ZOPA Poppet koloběžka 3v1

ZOPA Poppet koloběžka 3v1
od 3 690 Kč

Varianty

Black

Black

Dark Grey

Dark Grey

Red

Red

Dostupnost

Black Black 3 690 Kč (0 ks) ve skladu () (1 ks) volné (1 ks) vystaveno
Dark Grey Dark Grey 3 690 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Red Red 3 690 Kč (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Nový přírůstek ve vozovém parku Zopa udělá radost dětem už od 12 měsíců a rodiče potěší svojí chytrou variabilitou. Robustní konstrukce z hliníku v kombinaci s kvalitními plasty, zaručí odolnost, dlouhou životnost a bezpeční. Poppet 3v1 má měkčené sedátko, úložný prostor a gumová kolečka s kvalitními kuličkovými ložisky ABEC 7.

Podle toho, jak vaše dítě roste, můžete Poppet 3v1 přizpůsobovat jeho dovednostem a aktuálním požadavkům. Poppet 3v 1 lze použít jako postrkovadlo, odrážedlo a koloběžku. Poppet 3v1 je dostupný v modré a růžové barvě.

 

  1. Poppet 3v1 lze od 12 měsíců dítěte použít jako postrkovadlo, které dětem poskytne oporu při prvních, ještě nejistých krůčcích. Do postrkovadla není instalovaná vodící tyč, takže dítě se přidržuje madýlka na boxu a získává tak potřebnou jistotu pro svoji chůzi.

 

  1. Od 18 měsíců věku můžete Poppet 3v1 využít pro dítě jako odrážedlo. Do konstrukce lze na zadní stranu připevnit vodící tyč, která vám zajistí kontrolu nad jízdou dítěte. Měkčené sedátko lze odklopit a využít tak box k uložení potřebných drobností.

 

  1. Starším dětem udělá radost Poppet 3v1 v podobě koloběžky. Zde se nainstaluje vodící tyč, která tu slouží jako řídítka, a naopak se oddělá box se sedátkem pro nejmenší děti. Poppet 3v1 se tak jednoduchým způsobem promění v báječnou koloběžku.

 

-          3v1 postrkovadlo, odrážedlo, koloběžka

-          Robustní konstrukce

-          Gumová kolečka s kuličkovými ložisky abec7

-          Měkčené sedátko

-          Úložný prostor pod sedátkem

-          Vhodné pro děti od 12 měsíců do 20 kg

-          Dvě barevná provedení: bledě modrá a růžová

-          Snadná údržba


  • Rok: 2020
Zopa Značka: Zopa
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.