Peg Perego vozítka - Peg Perego MINI PRINCESS (IGMD0003)

Peg Perego MINI PRINCESS (IGMD0003)
2 710 Kč

Dostupnost

2 týdny

Popis

pro děti od 1 roku
Všechny děti, a holčičky nevyjímaje, od okamžiku, kdy se učí stát, přitahuje zvuk motorky na silnici. Tříkolky patří mezi nejoblíbenější dárky pro důležitý den – první narozeniny dítěte. Mini Ducati Princess  je vhodné od jednoho roku věku a má tři kola k zajištění stability. Malé rozměry umožňují tříkolku použít také doma.
Mini Ducati je vybavena baterií 6V-3,3Ah a nabíječkou, je vhodná pro provoz na zpevněném rovném povrchu. Jednorychlostní, snadno ovladatelná pedálem na pravou nohu.

Stlačením pedálu se rozjíždí, uvolněním automaticky brzdí. Ozvučení umístěno na řidítkách. Na kola lze dokoupit sadu gumových pásků, který snižují hluk a prodlužují životnost kol.

1 motor – výkon 35 W, rychlost cca 2,7km/hod., dvě zadní poháněná kola, max.nosnost 15 kg. Délka 69 cm, šířka 44 cm, výška 48 cm. Váha 4,9 kg

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.