THULE - THULE Yepp Maxi Seat Post cyklosedačka

THULE Yepp Maxi Seat Post cyklosedačka
4 670 Kč

Varianty

black

black

Blue

Blue

brown

brown

ocean

ocean

silver

silver

white

white

Dostupnost

black black (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
Blue Blue (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
brown brown (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
ocean ocean (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
silver silver (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné
white white (0 ks) ve skladu () (0 ks) volné

Popis

Důmyslná a funkční dětská cyklosedačka Thule Yepp Maxi Seat Post Black s charakteristickým designem určená pro každodenní jízdy. Cyklosedačka Thule Yepp Maxi Seat Post Black má nastavitelné polstrované popruhy, které lze jednoduše přizpůsobit a zaručují tak dítěti maximální bezpečí jako v bavlnce. Vhodné pro děti až do 6 let a hmotnosti 22 kg.

Snadná montáž dětské cyklosedačky na rám vašeho kola. Dítě sedí pohodlně v měkké sedačce pohlcující nárazy. Nastavitelné polstrované 5bodové popruhy lze snadno přizpůsobit a zaručují tak dítěti maximální bezpečí jako v bavlnce. Dítě rychle a snadno zajistíte pomocí popruhu s bezpečnostní přezkou, kterou dítě nedokáže uvolnit. Aby bylo kolo lépe vidět i za snížené viditelnosti, je sedačka vybavena odrazkami.

Pohodlná a bezpečná přeprava vašeho potomka během jízdy na kole je konečně vyřešena. Značka Thule přichází s cyklosedačkou s názvem Thule Yepp Maxi. Ta zaujme hlavně svým důmyslným designem, jelikož na rozdíl od konkurenčních modelů není určená ani na umístění nad přední kolo, ani nejde o sedačku na nosič. Jedná se o řešení, které zaujme tím, že ho lze umístit na rám samotného kola. Rodič má tak svého potomka stále na očích a navíc je s ním v blízkém kontaktu.

Propracovanost daného modelu není spojena jenom s možností umístění. Značka Thule myslela při vývoji také na design. Kromě moderního provedení a zpracování rozhodně zaujmou také různorodé barevné kombinace. Pokud máte rádi zajímavá barevná provedení, nadchne vás modř oceánu, nebo klasická modrá barva. Lákadlem může být ale i bílé, nebo stříbrné provedení. Pro milovníky klasiky je sedačka na kolo Thule Yepp Maxi připravena také v černé barvě. Možností je celá řada a vybírat lze třeba v souvislosti s odstínem vašeho jízdního kola.

Bezpečnost vašeho dítěte je u Thule Yepp Maxi zaručena

Použité materiály a zpracování není spojeno jenom s tím, že sedačka na kolo velmi dobře vypadá. Nezapomínejme také na bezpečnost. Pokud jde o nosnost, není problémem převážet dítě do hmotnosti až 22 kilogramů. Dále nezapomínejme na řadu různých bezpečnostních prvků, které dělají z modelu Thule Yepp Maxi jeden z nejbezpečnějších produktů na trhu. Nadchne třeba pětibodovými popruhy, kterými dítě pevně upevníte v sedačce. Nechybí také praktická přezka, která je konstruována tak, aby ji vaše dítě nerozepnulo.

 

Na bezpečnost je ale hleděno také s ohledem na pravidla silničního provozu. Cyklosedačka Thule Yepp Maxi je vybavena nejenom kvalitní odrazkou, ale také držákem pro umístění bezpečnostního zadního světla. Když k tomu přidáme i jistotu toho, že tento prodávaný model splňuje veškeré normy a bezpečnostní testy, je více než jasné, že z jízdy se svým dítětem nemusíte mít obavu.

 

Thule Yepp Maxi Seat Post aneb neskutečné pohodlí

Není důvod obávat se toho, že by tato dětská cyklo sedačka nezvládla i delší cesty. Právě naopak. Je konstruována tak, aby dítěti nabídla co možná největší pohodlí. Je to dáno hlavně měkkostí samotné sedačky, u které máte jistotu toho, že dokonale tlumí veškeré nárazy. Stejně tak je pohodlí zaručeno i tím, že není problémem nastavit opěrky nohou, nebo řemínky k uchycení bot tak, aby se dítě cítilo během jízdy co možná nejpohodlněji. Pokud jde o popruhy, kterými je dítě poutáno k sedačce, tak zde rozhodně nechybí ani jistota příjemného a měkkého polstrování, což se na pohodlí také výrazně podepisuje.

 

Opomíjet bychom neměli ani to, že pohodlí je zaručeno pro děti různorodého věku. Pokud to schválí pediatr, mohou v sedačce Thule Yepp Maxi jet i děti od devíti měsíců. Nejvyšším povoleným věkem je šest let, a to hlavně s ohledem na hmotnost dítěte. Limit je v tomto případě 22 kilogramů.

 

Snadná montáž je samozřejmostí

Montáž jako taková je hračkou. Díky propracovanému provedení stačí několik pohybů a sedačka je pevně a bezpečně uchycena na rámu vašeho kole. Samotnou montáž i demontáž výrazně usnadňuje také nízká hmotnost sedačky, která činí jenom 4,6 kilogramů. Díky tomu je jakákoliv manipulace s ní samotnou skutečně hračkou a bez problémů ji zvládnete i vy.

 

Kromě jednoduché montáže je samozřejmostí snadná a rychlá demontáž. Zde nezapomínejme ani na kompaktní rozměry sedačky, díky čemuž ji lze snadno kamkoliv uložit. Aby si zachovala stále dokonalý vzhled, mají použité materiály vodoodpudivou úpravu, což výrazně zamezí nejenom případnému ulpívání nečistot, ale také je to spojeno s jistotou velmi rychlé, snadné a přirozeně také velmi jednoduché údržby celé sedačky.

THULE Značka: THULE
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.